Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Pirmā mīlēšanās reize jaunās attiecībās: 5 padomi, kā to padarīt patīkamu 0

Jums ir jaunas attiecības, jūs jau esat tikušies vairākas reizes, jums šis vīrietis patīk un drīz vien ir gaidāma pirmā mīlēšanās reize. Skaidrs, ka jūs abi cerat uz to, ka sekss būs ideāls, tāpat arī gluži dabiska ir vēlme radīt par sevi labu iespaidu un padarīt to neaizmirstamu.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Kādi ieteikumi jāņem vērā, lai pirmā mīlēšanās kļūtu par patiešām kaislīgu, maigu un atmiņā paliktu tikai patīkami brīži?

1. Pirmajai mīlēšanās reizei nevajadzētu izvēlēties kādas “eksotiskas” un neiepazītas vietas. Piemēram, soliņš parkā, pludmale, automašīna vai lifts. Pat, ja jums ir nepārvarama fiziska vēlme vienam pēc otra, neeksperimentējiet pirmajā reizē. Ieteicams tomēr ļauties kaislei drošās un iepazītās vietās, piemēram, savā guļamistabā.

CITI ŠOBRĪD LASA

2. Pirmajai reizei, protams, jābūt pārdomātai. Piemēram, skaista, erotiska un gaumīga apakšveļa. Ja jums nav sanācis noskaidrot viņa gaumi attiecībā uz apakšveļas krāsu un stilu, optimāli ir izvēlēties klasiku: melnu, baltu vai sarkanu apakšveļu. Turklāt vispareizāk ir izvēlēties to modeli, kas jums vislabāk der un kurā jūs jūtaties ērti. Pirmā reize nav paredzēta eksperimentiem, piemēram, lateksa vai pantēras kostīmam.

3. Nepārspīlē ar smaržām! Tas var “nogalināt” viņa vēlmi jums vispār tuvoties! Smaržu aromātam jābūt tik tikko jūtamam un vilinošam, nevis uzmācīgam. Turklāt neaizmirstiet, ka jūsu ķermeņa dabiskais aromāts ir vislabākais vīrieša kaisles ierosinātājs. Tāpēc ar smaržām vai aromātiskiem krēmiem nekādā gadījumā nevajadzētu pārspīlēt.

4. Pirms mīlēšanās nevajadzētu daudz dzert un ēst. Ja jums pirms plānotā seksa ir vakariņas romantiskā restorānā vai mājās, parūpējieties par to, lai tās būtu vieglas. Nelietojiet pārmērīgi daudz alkohola! Ticiet, alkoholiskie dzērieni nepalīdzēs jums kļūt par mīlas dievieti. Turklāt vairums vīriešu uzskata, ka nav nekā ļaunāka kā piedzērusies sieviete.

5. Ne tikai jūs, bet arī viņš gaida jūsu pirmo mīlēšanos. Jums abiem ir patīkams satraukums, kas, protams, var ietekmēt arī jūsu kaisli. Te tā ir ļoti liela, bet pēc brīža – gandrīz jau zudusi. Mēģiniet atslābināties un ieklausieties savā ķermenī. Runājiet, ieslēdziet mūziku, kavējat viens otra laiku. Ticiet, kaisle atnāks īstajā brīdī, jo jūtu “ķīmija” ir pārsteidzoša.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.