Foto – LETA. Ilustratīvs attēls

Policija pērn Latvijā izņem tonnu sprāgstvielu 0

Pievieno LA.LV

Valsts policija (VP) pagājuša gadā krimināllietās izņēmusi 893 kilogramus sprāgstvielu, liecina VP apkopotā informācija.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Kopumā pērn par šaujamieroču, munīcijas un sprāgstvielu nelikumīgu apriti VP sākti 274 kriminālprocesi, kas ir par 19 lietām mazāk nekā gadu iepriekš.

Pagājušajā gadījumā kriminālprocesos izņemti 43 436 šaujamieroči un munīcijas, kas ir par 11 637 vienībām vairāk nekā 2016.gadā. Tāpat pērn izņemti 2155 sprādzienbīstami priekšmeti, kas ir par 1563 priekšmetiem vairāk nekā gadu iepriekš.

CITI ŠOBRĪD LASA

VP priekšnieks Ints Ķuzis aģentūrai LETA teica, ka izņemtais arsenāls pamatā ir kara laiku ražojuma un noziegumi pārsvarā tiek inkriminēti tā saucamajiem nelegālo senlietu racējiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.