Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.

Rīgā policists-dzērājšoferis iestūrē vairāk nekā desmit spēkratos 2

Trešdien vēlu vakarā kāds Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirkņa policists 2,62 promiļu reibumā, braucot ar savu personīgo auto, Rīgā, Imantas mikrorajonā izraisījis sadursmi ar vairākām stāvošām automašīnām, portālu “LA.lv” informēja VP.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Negadījums Rīgā, Dammes ielā, notika vakar īsi pirms pusnakts, kad automašīnas “Mercedes-Benz” vadītājs uzbrauca vairāk nekā desmit stāvošām automašīnām. Uzreiz pēc notikušā turpat notikuma vietā tika aizturēts 25 gadus vecais automašīnas īpašnieks, kurš, kā izrādījās, bija policijas darbinieks. Incidenta brīdī policists bija ārpus darba laika.

Šobrīd par notikušo ir uzsākta izmeklēšana, bet 25 gadus vecais policists atstādināts no pienākumu pildīšanas Valsts policijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.