Kristaps Porziņģis un trīs zvaigznes – Latviju gaida lielisks basketbols.
Kristaps Porziņģis un trīs zvaigznes – Latviju gaida lielisks basketbols.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Porziņģis gūst 34 punktus “Celtics” uzvarā, pieveicot Čikāgas “Bulls” 7

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien guva 34 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas “Celtics” komanda izcīnīja uzvaru.

VIDEO. “Daudzi atstāj grozus un aiziet.” Pašapkalpošanās kases rada haosu un mulsina pircējus
Kokteilis
Šīs ķīniešu zodiaka zīmes saņems skaidru mājienu “no augšas” un nākamgad pilnībā mainīs savu dzīvi
“Kauns Ārlietu ministrijai!” Sociālajos medijos izplatīts video liek apšaubīt ilggadējās diplomātes Āboltiņas valodas prasmes 4
Lasīt citas ziņas

“Celtics” mājās ar rezultātu 122:100 (26:23, 41:28, 29:25, 26:24) uzvarēja Čikāgas “Bulls” komandu.

Porziņģis laukumā pavadītajās 33 minūtēs un piecās sekundēs realizēja astoņus no 14 tālmetieniem, divus no četriem divpunktu metieniem un visus sešus soda metienus. Viņa kontā bija arī 11 atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, trīs pārtvertas bumbas un divas piezīmes.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Celtics” rindās rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Porziņģis, bet 28 punktus pievienoja Džeilens Brauns.

“Bulls” komandā rezultatīvākie ar 16 punktiem katrs bija Kobijs Vaits un Patriks Viljamss, bet pa 12 punktiem pievienoja Ajo Dosunmu un Mats Buzelis.

“Celtics” ar 33 uzvarām 48 spēlēs ieņem otro vietu Austrumu konferencē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.