Pučinsks: rezultāts atbilst spēles gaitai 0

Rezultāts ir likumsakarīgs – tā atzina FK “Ventspils” galvenais treneris Jurģis Pučinsks pēc zaudējuma ar 0:3 Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā mačā izbraukumā pret Norvēģijas “Molde”.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Visus vārtus mājinieki guva otrajā puslaikā – divreiz izcēlās Deivijs Angans (53. un 83. minūtē), bet Vegards Forens realizēja 11 metru soda sitienu (74.).

“Rezultāts atbilst spēles gaitai. Pirmajā puslaikā mums klāt stāvēja veiksme, jo viņiem bija ļoti labi momenti, arī izgājiens vienatnē pret vārtsargu. Nevaru teikt, ka otrais puslaiks mūsu izpildījumā bija daudz sliktāks, taču nogurums lika sevi manīt, ar katru minūti kļuva grūtāk tikt galā ar pretinieku spiedienu, spēlētāji netika līdzi saviem sedzamajiem. Vārtus, kā saka, paši sev atvedām, taču tas nemazina “Molde” nopelnus,” kluba mājas lapā citēts Pučinsks, kurš piebildis, ka izdevies izveidot arī pāris vārtu gūšanas momentus, taču ne tik labus, kā pretiniekiem.

Atbildes spēle Ventspilī risināsies nākamajā otrdienā un trešājā kvalifikācijas kārtā iekļūs uzvarētāji divu maču summā. Ventspilnieku izredzes vairs ir tikai teorētiskā līmenī. Pučinsks: “Jāgatavojas ar maksimālu koncentrēšanos. Laika ir maz, un mums vēl būs Latvijas kausa spēle Daugavpilī, taču mājās pret “Molde” jāparāda laba, solīda spēle. Ļoti gribētos, lai tādā sarežģītā brīdī komandu atbalstītu līdzjutēji, lai atnāk uz stadionu un ir kopā ar komandu.”