Pulkvežleitnants Auzenbahs: Šobrīd nav nekāda pamata miera sarunām ar Krieviju 118

“Viennozīmīgi informācijas telpā tā Krievijas Federācijas retorika ir tāda – piekāpieties, apstājamies tur, kur mēs esam! Bet jāapzinās to, ja Rietumu un NATO piekāpsies, vai arī apsēdīsies pie sarunu galda šādā situācijā, kāda ir fronte Ukrainā, tad mēs demonstrēsim to, ka esam piekāpušies Krievijas Federācijas mērķim vai viņu nodomam,” tā TV24 raidījumā pauda Zemessardzes štāba virsnieks un pulkvežleitnants Kaspars Auzenbahs, diskutējot par aktualitātēm Ukrainas cīņā frontē pret agresorvalsti Krieviju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

Vai šobrīd nav vispār nekāda pamata miera sarunām, ņemot vērā, kā “uzvedas krievi”, kāda šobrīd ir situācija kaujā? “Viennozīmīgi nav nekāda pamata sarunām! Iespējams, vajadzētu atjaunot sarunas par gūstekņu apmaiņu. Tas būtu aktuāli, jo gūstā joprojām ir vairāki tūkstoši Ukrainas karavīri. Tas būtu jautājums, par ko vajadzētu atjaunot sarunas un veikt gūstekņu apmaiņu. Bet par pārējo situāciju – tur nav iespējas sarunām,” komentēja pulkvežleitnants Auzenbahs TV24 raidījumā.

Jau ziņots, ka Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis 22.maijā informēja par tā saukto “diplomātisko maratonu” – sarunām ar ārvalstu kolēģiem un gatavošanos plānotajam miera samitam Šveicē 15. un 16.jūnijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zelenskis sacīja, ka, šajā samitā tiekoties ar pasaules līdieriem, viņš grib noteikt kursu taisnīgam mieram ar Krieviju, īstenojot viņa miera plānu.

Viena no galvenajām prasībām šajā plānā ir, lai Maskava izvestu savus bruņotos spēkus no okupētajām teritorijām. Krievija nav uzaicināta uz šo konferenci un ir kritizējusi Zelenska plānu kā “nereālistisku”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.