“Laikam ir par maz…” Slaidiņš stāsta par Ukrainas lēmumu atvērt vēl vienu jaunu ieslodzījuma iestādi krievu karagūstekņiem 64

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” NBS majors un Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš pastāstīja, ka Ukrainas Galvenā izlūkošanas pārvalde (GUR) paziņojusi, ka ir nolemts ātrāk atvērt papildu ieslodzījuma iestādi Krievijas bruņoto spēku karagūsteņiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

Cik tādas ieslodzījuma iestādes Ukrainā jau ir? Uz to Slaidiņš atteica, ka tas nav zināms. “Es zinu trīs, kas ir izpeldējušas atklātos avotos, kur viņi visi ir sabāzti iekšā. Laikam ir par maz.” Tāpat NBS nezināja teikt, cik kopumā Ukrainā šobrīd atrodas Krievijas karagūsteņi: “To neviens neteiks…Ukraina uzskata, ka ukraiņu karagūstekņi Krievijā ir aptuveni 3-4 tūksotoši. Ukraiņi saka, ka viņiem ir mazāk. Cik mazāk? Tas īsti nav zināms,” sacīja Slaidiņš TV24 raidījumā.

Tāpat Slaidiņš uzsvēra, ka ukraiņi garantē ievērot visas Ženēvas konvencijā noteiktās normas attiecībā pret krievu karagūstekņiem – humānu attieksmi un drošību.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Vispār jau ukraiņi rādīja interesantas filmas, ko viņi bija izveidojuši par šiem karagūstekņiem, kāda ir viņu ikdienas rutīna, kādu televīziju skatās, kādu darbu veic… Viņi skrūvē kaut kādas kastītes un kaut ko tādu. Ukraiņi Sarkano krustu laiž klāt pretstatā krieviem – viņi ne visai iesaista šo Sarkano krustu,” informēja Slaidiņš TV24 raidījumā “”Aktuālais par karadarbību Ukrainā”.

Pilnu TV24 raidījumu “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” variet skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.