Publicitātes foto

Radīts jauns pašmāju modes zīmols, kura iedvesma ir steidzīgā sieviete 0

Plaude Apparel ir jauns apģērbu zīmols sievietēm, ko radījusi dizainere Kristīne Plaude. Zīmola mērķis ir samazināt nevajadzīgu apģērbu pārprodukciju un to iegādi, radot minimālu un funkcionālu garderobi sievietei. Tīras piegriezuma līnijas, mūsdienīgs siluets un nēsāšanas ērtums raksturo Plaude Apparel tērpus.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Lasīt citas ziņas

Plaude Apparel kolekciju iedvesma ir steidzīgā sieviete. Viņas personību neierobežo strikti piegriezti tērpi un viņa novērtē sava ķermeņa labsajūtu, ko sniedz apģērba pieskāriens un tā valkāšanas ērtums. Mēs vēlamies izcelt sievišķību ērtā un praktiskā apģērbā. Tāpēc meklējam tērpiem tīras piegriezuma līnijas, akcentējot tērpa siluetu ar konstrukciju. Vienlaikus, cik iespējams, atsakoties no liekām aizdares detaļām, izceļot auduma tekstūras īpašības. Tērpiem pārsvarā izmantota kvalitatīva, Eiropā ražota trikotāža.

Mūsu mērķis ir samazināt nevajadzīgu apģērbu pārprodukciju un iegādi, radot minimālu un funkcionālu garderobi sievietei. Domājot par garderobes ilgtspēju un aktīvo dienas ritmu, mūsu tērpi ir ērti kombinējami savā starpā, piemērojoties dažādām ikdienas situācijām.

CITI ŠOBRĪD LASA
Publicitātes foto

Kristīne Plaude: ”Manuprāt, klaja sekošana modei nav aktuāla. Būtiskāk ir nodrošināt ērtas sajūtas un izcelt sievietes individualitāti, kas ir modernas sievietes ikdienas vizītkarte. Vēlētos vilkt paralēles ar interjera veidošanu. Radot interjeru, es atainoju cilvēka iekšējo pasauli telpā, bet veidojot tērpu, izceļu sievietes sajūtas. Atspoguļoju emocijas apģērbā – labsajūtu un sievišķību. Tādu sievišķību, kas nepazūd ikdienas steigā un pienākumos, vienlaicīgi sniedzot ērtību.‘”

Publicitātes foto

Īpašu vietu kolekcijās ieņem džinsa audums. Tās nav tradicionālās džinsa bikses, bet kleitas, mēteļi, svārki un pat T krekli, kas atklāj džinsa daudzpusību. Kā atzīst Kristīne : “Jau kopš studiju gadiem, manā garderobē dažādos apģērbos ir dominējis džinsa audums. Izjūtot un sadzīvojot ar šī, it kā neelastīgā, tradicionāli stīvā auduma dabu, vēlos parādīt tā daudzpusību. Džinss ir unikāls audums. Tas ir ilgtspējīgs – valkājot mainās un džinsa auduma tērps iegūst arvien jaunas nianses. Kā arī džinss ir vienmēr aktuāls un mūsu laika apstākļiem piemērojams ikkatrā sezonā.”

Publicitātes foto

PlaudeApparel ir izveidots 2018 gadā. Tērpus Rīgā darina pieredzējusi modelētāju un šuvēju komanda. Apģērbi nopērkami www.plaudeapparel.lv

Kristīne Plaude ir ieguvusi maģistra grādu Mākslas Akadēmijas Vides mākslas apakšnozarē, un ilgstoši strādājusi ar interjera dizainu. Līdz kopā ar domubiedreni izveidoja zīmolu M50 un tāda paša nosaukuma konceptveikalu. Tieši M50 paspārnē radās pirmie apģērbi. Tie ātri vien iemantoja pircēju atsaucību, kas veicināja zīmola Plaude Apparel izveidi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.