Publicitātes foto

Liepājā ražos lielizmēra iekārtas zivaudzētavām un naftas ieguves nozarei 5

“Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Liepājas SEZ uzņēmums “Norplast Piemare” nākamgad plāno sākt liela izmēra kompozītmateriālu izstrādājumu ražošanu zivaudzētavām un naftas ieguves nozarei, lai tos eksportētu uz Norvēģiju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

Liepājas SEZ informē, ka Norvēģijas kompānijas “Norpartners” meitasfirma SIA “Norplast” šovasar iegādājās AS “Piemare” kapitāldaļas un nomainīja uzņēmuma nosaukumu uz “Norplast Piemare”.

Patlaban “Norplast Piemare” piedāvā kravu uzglabāšanu pakalpojumus atklātā tipa kravu laukumos vairākās ostas piestātnēs un slēgtās noliktavās gandrīz 3000 kvadrātmetru platībā, bet nākamgad plānots sākt liela izmēra kompozītmateriālu izstrādājumu ražošanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Norpartners” specializējies stikla šķiedras elementu ražošanā un montāžā, un šā uzņēmuma meitasfirmai “Norplast” jau vairāk nekā 25 gadus ir ražotnes Saldū, kur saražotie elementi tiek transportēti caur Liepājas ostu.

Norpartners” nolēmis pārvietot daļu ražošanas uz ostas teritoriju, lai uzlabotu loģistiku un veicinātu turpmāku izaugsmi, norāda “Norpartners” izpilddirektors Laurics Skeide.

“Norplast Piemare” plāno ražot lielizmēra kompozītmateriālu izstrādājumus naftas ieguvei un peldošo slēgto zivju sprostu sistēmas, kas tiks montētas Liepājas ostas teritorijā un pēc montāžas eksportētas no termināļa uz Norvēģiju.

Uzņēmums Liepājas ostu izvēlējies kā perspektīvāko vietu, kur ilgtermiņā attīstīt jaunus un inovatīvus kompozītmateriālu produktus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.