“Kurbads”hokejisti  jauno sezonu sākuši ar uzvaru pār principiālo pretinieku “Mogo”.
“Kurbads”hokejisti jauno sezonu sākuši ar uzvaru pār principiālo pretinieku “Mogo”.

Sācies Latvijas hokeja čempionāts – “Kurbadam” lieliskas mača beigas un uzvara pār “Mogo” 0

Sestdien startēja “Optibet” Hokeja līgas (OHL) jaunā sezona, kurā HK “Kurbads” hokejisti “Inbox.lv” ledus hallē principiālā duelī ar 5:3 (1:1, 1:1, 3:1) pārspēja “Mogo” komandu.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Divu iepriekšējās sezonas Latvijas čempionāta finālistu mačā pēc diviem periodiem bija neizšķirts 2:2, trešā perioda sākumā “Mogo” pirmo reizi mačā izvirzījās vadībā (3:2), taču spēles beigas lieliski aizvadīja viesi, sešu minūšu laikā gūstot trīs vārtus.

Uzvarētājiem ar precīziem metieniem izcēlās aizsargi Krišjānis Rēdlihs un Mārtiņš Gipters, kā arī uzbrucēji Mārcis Zembergs, Lauris Rancevs un Juris Upītis, kurš 15 sekundes pirms trešā perioda beigām ripu ieraidīja tukšā pretinieku cietoksnī.

“Mogo” rindās vārtus guva Artūrs Homjakovs, Elviss Želubovskis un Vladimirs Mamonovs.

Uzvaras vārtus “Kurbadam” iemeta pieredzējušais aizsargs Krišjānis Rēdlihs, kurš nolēmis visu sezonu aizvadīt dzimtenē.

Par labāko uzvarētāju rindās tika atzīts Mārcis Zembergs, kamēr “Mogo” rindās Gatis Gricinskis. “Kurbads” šajā mačā izdarīja 57 metienus, bet viņu pretinieki 46.

Šajā sezonā čempionātā cīnīsies astoņas komandas – “Mogo”, “Kurbads”, Jelgavas “Zemgale/LLU”, “Prizma/IHS”, “Liepāja”, HS “Rīga”, “Olimp” un Daugavpils “Dinaburga”, pēdējām divām debitējot virslīgā.

Katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīs 35 spēles (piecu apļu turnīrs). Pavisam kopā OHL regulārajā turnīrā tiks izspēlēti 140 mači.

Pērn finālā HK “Mogo” sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-2 uzveica tieši “Kurbadu”.