Foto: Unsplash

Šīs dienas veiksme ir atkarīga no tavas attieksmes! Horoskopi 29. maijam 0

Auns

Saglabā mieru un neļaujies provokācijām! Šīs dienas veiksme ir atkarīga no tavas attieksmes. Labas attiecības ar priekšniecību stiprinās tavu autoritāti kolektīvā un palīdzēs atrisināt daudzas problēmas tev par labu. Zvaigznes neiesaka doties ceļojumos: iespējamas nepatikšanas.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
Kokteilis
Ukrainu no kara izglābs sieviete! Slavens astrologs paziņo viņas vārdu 2
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

Tavs šarms būs augstā līmenī, tāpēc randiņi vai komunikācija noritēs labi. Tu varēsi viegli piesaistīt vajadzīgās personas uzmanību. Vientuļajām Vērsim, visticamāk, būs romantiskas tikšanās un spilgtas emocijas. Neriskē finanšu lietās, atliec tēriņus.

Dvīņi

Šodien tev ienāks prātā interesantas idejas, esi gatavs izteikt dažādus inovatīvus priekšlikumus. Šodien spēsi strādāt individuāli un uzrādīt izcilus rezultātus. Interesanti būs spontāni īsi ceļojumi, neatsakies no ielūgumiem!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Diena ir saspringta un emocionāli smaga. Var rasties strīdi ar mīļajiem un kolēģiem, kuru dēļ sadarbība var tikt pārtraukta. Tev ir jābūt atturīgākam un jāmeklē kompromisi. Iespējami neplānoti ienākumi.

Lauva

Svarīgas sarunas labāk ieplānot dienas pirmajā pusē. Šodien vari saņemt interesantus sadarbības priekšlikumus, kurus jāņem vērā. Personīgajās attiecībās viss notiek labi. Neizdari spiedienu uz savu mīļoto, ja vēlies saņemt no viņa pozitīvu atbildi.

Jaunava

No rīta tev būs grūti saglabāt mierīgu garastāvokli: saspringti brīži un nepatikšanas, visticamāk, tevi satrauks. Pievērs īpašu uzmanību visiem finanšu jautājumiem vai dokumentiem, jo var būt kļūdas. Iepriekšējie sakari tev būs noderīgi, nezaudē kontaktus!

Svari

Laba un auglīga diena. Tu varēsi atrisināt sarežģītas problēmas, ar kurām citi netiks galā. Tagad tu esi pārliecināts par savām spējām un spēj koncentrēties uz augstiem rezultātiem. Informācija un noderīgas zināšanas varēsi viegli apgūt, izmanto šo jauko laiku un iesaisties savā attīstītībā vairāk.

Skorpions

Konfliktu diena, kad visus strīdus vai diskusijas labāk atlikt. vēlme vienmēr būt labākajam neļaus tev saprast sarunbiedru viedokli. Šodien nevajadzētu runāt publiski vai piedalīties sabiedriskos pasākumos. Ja iespējams, pavadi klusu vakaru vienatnē.

Strēlnieks

Labs laiks jaunu domubiedru vai sadarbības partneru atrašanai. Meklē jaunas attīstības iespējas, veido noderīgus biznesa sakarus. Šodien zvaigznes neiesaka tev stāstīt par saviem plāniem citiem: citu vidū var būt nelabvēļi vai skaudīgi cilvēki.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Slinks, nepiespiests noskaņojums var traucēt tev pildīt savus pienākumus un produktīvi strādāt. Sāc labot savas kļūdas un pārbaudi, vai dokumenti ir aizpildīti pareizi. Centies būt pieklājīgāks pret citiem, labāk atsakies no vēlmes izteikt komentārus un nekritizē apkārtējos!

Ūdensvīrs

Dod priekšroku darbam, kam nepieciešama pastiprināta uzmanība un koncentrēšanās. Arī šodien labi virzīsies lietas, kas saistītas ar radošumu un neparastu pieeju. Saziņa ar kolēģiem vai partneriem palīdzēs noskaidrot kādu nepieciešamo informāciju; ieklausies, par ko runā tev apkārt.

Zivis

Pastiprināta uzmanība sīkām detaļām neļaus tev strādāt pie svarīga un liela projekta. Aizkaitināmība var rasties arī no kaitinošiem kolēģu vai paziņu jautājumiem. Zvaigznes iesaka nedot solījumus, kurus nespēj pildīt, arī finansiālos.

Attiecību horoskops. Kā dažādu zodiaka zīmju dāmas “audzina” savus vīriešus

foto: Pexels

Amazones, hobiti, Bābeles tornis. 10 mītiskas radības un leģendas, kuru pastāvēšana ir pierādīta

Foto – Fotolia

Vēdiskais horoskops. Senākais un precīzākais zodiaka zīmju raksturojums

Foto – Fotolia
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.