Publicitātes foto

Ir pienācis svarīgs periods! Horoskopi no 27. maija līdz 2. jūnijam 2

Auns

Sakārto savas domas un jūtas, kā arī visu, kas saistīts ar dokumentu kārtošanu. Paraksti līgumus, sāc jaunu apmācību ciklu. Ieklausies savā intuīcijā, un tā tevi nepievils. Mēģini atjaunot lietišķas un draudzīgas attiecības ar kolēģiem. Pierādot savu viedokli biznesa partneriem, centies saglabāt emocionālo līdzsvaru un nepacel balsi. Koncentrējies uz lieliem mērķiem!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Krimināls
Netālu no lidostas “Rīga” nokritusi neliela lidmašīna, pasažieris nogādāts slimnīcā 117
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Lasīt citas ziņas

Šonedēļ vienādā daudzumā plusi un mīnusi būs gan profesionālajās, gan personīgās lietās, taču kopumā viss izvērtīsies labi. Tavs garastāvoklis un sniegums būs ar vislabāko rezultātu, ja virzīsies pie konkrēta mērķa. Privātajā dzīvē būs redzami piedzīvojumu motīvi, taču labāk neļauties kārdinājumam. Atvaļinājums vai ceļojums ļaus tev atbrīvoties no ikdienas problēmu nastas.

Dvīņi

Viss, kas tiek darīts, ir uz labu. Tu to sapratīsi tieši tagad. Personīgajā dzīvē būs daudz mīlestības un romantikas. Panākumi tevi gaida arī profesionālajā jomā. Tu parakstīsi ienesīgu līgumu vai saņemsi prēmiju. Un justies kā pieprasīts speciālists un laimīgs cilvēks. Tava lolotā vēlme sāk piepildīties.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Viss, kas tev jādara, ir pavisam nedaudz jāpiepūlas, lai sasniegtu savus mērķus, un gaidītos rezultātus. Trešdiena ir viena no laimīgākajām nedēļas dienām. Šajā dienā tu varēsi īstenot pat visdrosmīgākos plānus. Piektdiena ir brīnišķīgs brīdis satikties ar draugiem. Sestdien, apstākļu dēļ, tavs skatījums uz kaut kādām lietām var mainīties, un par to nevajag uztraukties. Tas ir solis uz priekšu.

Lauva

Nedēļas pirmo pusi velti aktuālu problēmu risināšanai. Var noderēt tavas spējas atrast apvedceļus, ja pa taisno sasniegt mērķi nesanāk. Padomā par atbildīgu soli pa karjeras kāpnēm, tomēr šajā brīdī tev ir jāatbrīvojas no liekām emocijām. Atmosfēra darbā var kļūt diezgan saspringta. Nedēļas nogalē centies izprast savus mīļos un nepretojies viņu principiem.

Jaunava

Šonedēļ tevi iepriecinās patīkamas tikšanās un radoša iedvesma, kas paspilgtinās ikdienas nosacītu vienmuļību. Darba būs daudz, un, lai arī daļa darbu tiks pārcelta uz citu pleciem, galvenais uzdevumu slogs būs jārisina pašam, objektīvi aprēķinot savus spēkus un iespējas. No vēlmes mazināt spriedzi, meklējot vainu citos, ir jāatsakās jau pašā sākumā. Galu galā ar šādu uzvedību tu tikai sabojāsi attiecības un neko nesasniegsi.

Svari

Šonedēļ esi īpaši uzmanīgs ar informāciju un atturies no apmelošanas, jo jebkuri izteikumi var tikt nepareizi interpretēti. Uzsākot biznesu, lai cik mazs tas būtu, izvēlies uzticamus partnerus. Tev nevajadzētu paļauties uz to cilvēku lojalitāti, kurus tu nepazīsti ļoti labi. Personīgajā dzīvē tevi sagaida patīkami notikumi un pozitīvas pārmaiņas.

Skorpions

Šonedēļ jādomā par kādu garu ceļojumu, kas ļaus mainīt dzīvi un kļūt tuvākam ar mīļoto. Ja visu izplānosi tieši tagad, ceļojums būs ļoti veiksmīgs. Tu sajutīsi enerģijas un spēka pieplūdumu. Tava veselība un finansiālais stāvoklis uzlabosies!

Strēlnieks

Kopumā nedēļa ir labvēlīga darbam un personīgajai dzīvei. Daudzās jomās notiek tev svarīgas izmaiņas. Otrdiena un sestdiena piemērotas jaunu cilvēku satikšanai. Nedēļas otrajā pusē manāmi pieaugs tava autoritāte, nevajadzēs katru savu soli saskaņot ar vadību, izvēles brīvība paliks tavā ziņā. Piektdiena var būt ceļojumu un piedzīvojumu diena. Velti savu nedēļas nogali mājsaimniecības vai dārza darbiem.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Šīs nedēļas laikā sasniegsi daudz un pat izdosies īstenot gandrīz visas ieceres, tikai centies neburkšķēt un ticēt saviem spēkiem. Vēlams atturēties no masu pasākumiem un publiskas uzstāšanās. Otrdien tavi panākumi var izraisīt citu skaudību. Sazinoties ar mīļajiem, centies izvairīties no sarkastiskiem izteikumiem un skarbuma, rūpējies par saviem un citu cilvēku nerviem.

Ūdensvīrs

Tagad esi mērķtiecīgs. Ir pienācis svarīgs periods, kas ļaus profesionāli atklāt savas spējas. Centies koncentrēt uzmanību un netērē savu enerģiju sīkumiem. Izvairies no konfliktsituācijām, aizmirsti par savu aizdomīgumu, maz ticams, ka šoreiz tas būs labs padomnieks. Tev jāatrod sirdsmiers!

Zivis

Tuvojas interesants laiks, tev noteikti nebūs garlaicīgi. Radošajam darbam nebūs gala, jo pienācis laiks jaunu un vecu ideju īstenošanai. Rezultāti būs tieši proporcionāli ieguldītajām pūlēm, iedvesmai un apzinīgumam. Izvairies no aizkaitinājuma un egoisma izpausmēm.

Talismanus pērc uzmanīgi! Suvenīri var būt bīstami

Foto – Shutterstock

Poltergeists aizkrāsnē, driāda koka galotnē. Kas ir mūsu neredzamie kaimiņi un kā pret tiem izturēties?

Tā cilvēki iztēlojās silfīdas un elfas
Foto – Shutterstock

Zīlēšana kafijas biezumos. Kā īsti tas darāms un kā skaidrot zīmes?

Foto: pexels.com
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.