Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šai vajadzētu būt veiksmīgai, ja vien tu pats nenoslinko! Horoskopi no 13. līdz 19. jūlijam0

Foto: Pexels

Avots: “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”.

Auns

Šonedēļ viņš būs gaidīts gandrīz vai jebkurā sabiedrībā, tāpēc izdosies gan izklaidēties, gan veiksies visi kolektīvi darāmie darbi. Arī mīlestība sagādās daudz jauku brīžu, tomēr jaunas attiecības ilgtermiņā var sagādāt vilšanos.

Vērsis

Profesionālajā darbībā zvaigznes sekmēs cītīgu darbu, spēju koncentrēties, iepriekšējās pieredzes izmantošanu un piemērošanu apstākļiem. Sevišķi veiksies viss, kas saistīts ar modernajām tehnoloģijām. Brīvajā laikā viņš būs gaidīts jebkurā sabiedrībā, ko pats izvēlēsies.

Dvīņi

Šonedēļ viņi meklē harmoniju un to arī atrod, bet, ja tās viņa apkārtnē nav, viņi rada to paši. Piemērots laiks piešķirt pēdējo slīpējumu agrāk iesāktajam… Jāvairās no pārliekas steigas. Mīlestībā viņiem veiksies.

Vēzis

Ne pārāk viegla dzīve – apstākļi nav izveidojušies visai labvēlīgi un uz priekšu virzīties izdosies tikai ar grūtībām. Labā ziņa gan ir tā, ka ar šonedēļ paveikto viņš tomēr varēs būt apmierināts. Jāsargās no vēlmes gūt panākumus pārāk ātri un arī no pārpūles.

Lauva

Būtu labi, ja, sākot ko jaunu, viņa nesirgtu ar cerību gūt panākumus ātri un viegli, bet, saduroties ar šķēršļiem, tos censtos sagraut tūlīt un nekavējoties. Tāda rīcība varētu novest pie spēku pārtēriņa, un nav izslēgts, ka šķēršļus labāk būtu bijis apiet…

Jaunava

Jāsargās no iespējama apmāna un iespējas tapt pieviltai, kā arī jāsargās no intrigām. Tas gan vairāk attiecas uz darījumiem un to, kas notiek darba vietā. Mīlestībā savukārt viņas gaida harmonija.

Svari

Ieguvēji būs tie no viņiem, kuri atrodas atvaļinājumā – planētas vairāk sekmē laika pavadīšanu patīkamā sabiedrībā, kā pievēršanos nopietnam darbam. Ja nu tomēr jāstrādā, labāk tikai turpināt un pabeigt iesākto.

Skorpions

Pirms vilinošu un interesantu priekšlikumu pieņemšanas ieteicams pakonsultēties ar kādu attiecīgajā jomā zinīgāku. Brīvajā laikā uzmanība tiks pievērsta galvenokārt mājai un ģimenei. Par citiem, protams, jādomā bet arī sevi aizmirst nevajadzētu.

Strēlnieks

Šonedēļ nevajadzētu aizmirst šai nedēļai raksturīgos daudzos sīkos un mazos darbiņus – galu galā tieši tie noteiks iespējas ķerties arī pie lielā un pamatīgā. Planētas nesekmē gūt veiksmi riskantos pasākumos, tādēļ no tādiem labāk turēties tālāk.

Mežāzis

Varētu šķist, ka viss un visi sazvērējušies pret viņu, taču, ja vien viņam izdosies atrast pareizo rīcības plānu, no situācijas viņš izies kā uzvarētājs. Labāk veiksies viss, kas saistīts ar tūlītējiem panākumiem. Attiecībās ar mīļotajiem labāk būt diplomātam.

Ūdensvīrs

Drosmi, drosmi un vēlreiz drosmi! Ar lēmumu pieņemšanu nevajadzētu vilcināties, tomēr jāsargās no pārlieka un nevajadzīga optimisma. Grūtās situācijās palīdzēs intuīcija. Jāsargās dot neizpildāmus solījumus.

Zivis

Šai vajadzētu būt veiksmīgai nedēļai, ja vien pašas Zivis nenoslinkos. Zvaigznes labvēlīgas aktīvai rīcībai un grūtu problēmu risināšanai, un arī mājās viņas, visticamāk, gaida miers un harmoniju. Ar naudu gan, iespējams, būs tā grūtāk…

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IJ
Ieva Janelsiņa
Kultūra
Jaunā teātra sezona ir klāt. Ar kādām prasībām tagad jārēķinās skatītājiem?
Speciālreportāža 1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Pasaulē
Policijas brutalitāte un neoficiālas uzvaras svinības. Baltkrievijā aizvadīta pirmā nakts pēc prezidenta vēlēšanām 2
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Ikšķilē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks
1 stunda
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Minerālmēslu “bumba” arī Ukrainas ostā – tūkstošiem tonnu tās pašas vielas, kas nolīdzināja ostas rajonu Beirūtā
59 minūtes
LA
Latvijas Avīze
Latvijā
Beidzot iespēja atgūt naudu, pļāpīgais prokurors un izdegušie mācītāji. Nedēļas notikumu apskats
3 stundas