Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: PEXELS

Saindējoties ar sliktas kvalitātes alkoholu, Meksikā miruši 105 cilvēki 0

Meksikā, saindējoties ar sliktas kvalitātes alkoholu, kopš aprīļa beigām ir miruši vismaz 105 cilvēki, tai skaitā 29 kopš otrdienas, ceturtdien vēstīja reģionālās varas iestādes un mediji.

Kokteilis
Džilis atkal brīvs: 7 viņa drāmas un dāmas, par kurām biji aizmirsis 3
Saikne ir maģiska! Neviens mājdzīvnieks nespēj mīlēt jūs tā, kā šīs 10 suņu šķirnes
Aculiecinieka FOTO. “Satiksme pilnībā bloķēta…” Smaga avārija uz autoceļa Liepāja-Rucava 43
Lasīt citas ziņas

No pēdējiem 29 upuriem 22 miruši Pueblas štatā, četri – kaimiņos esošajā Morelosas štatā, un trīs – Halisko štatā.

Augsts pieprasījums pēc alkoholiskiem dzērieniem un to trūkums, ko izraisījuši Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi, ir pamudinājis iedzīvotājus patērēt lētus dzērienus, kuru sastāvā ir toksiskais metanols, sacīja veselības aizsardzības iestāžu amatpersonas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sliktas kvalitātes alkohols prasīja pirmās cilvēku dzīvības 26.aprīlī Halisko štatā. Tas notika mēnesi pēc tam, kad Meksika noteica daudzus ierobežojumus jaunā koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Dominikanas Republikā kopš 7.aprīļa ir miruši 177 cilvēki, kas bija dzēruši lētu stipro alkoholu, šonedēļ paziņoja šīs valsts veselības ministrs Rafaels Sančess Kardenass.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.