Foto: SHUTTERSTOCK

Samazināts laika posms, kurā skolēniem jāatrodas karantīnā 3

Pievieno LA.LV

No šodienas samazināts laika posms, kurā skolēniem jāatrodas karantīnā, tādējādi klātienes mācībās skolēni varēs atgriezties, ja septītajā dienā pēc karantīnas sākšanas ir veikts Covid-19 tests un tas ir negatīvs, paredz valdībā apstiprinātais jaunais regulējums.

Kokteilis
“Lauku skuķis ar žilku” – Kulberga sieva reaģē uz glaimojošo salīdzinājumu ar Odriju Hepbernu
“Nāc! Parādi man, kā jāvada!” Autobusa šoferis pēc jaunās māmiņas aizrādījuma sarīko prātam neaptveramu “šovu”
Atslepenotajos ASV izlūkdienestu dokumentos parādās ne tikai Krievijas vārds – šo “krupi” būs grūti norīt 12
Lasīt citas ziņas

Šāds lēmums pieņemts, jo bērniem Covid-19 infekcija norit straujāk – pēc inficēšanās ievērojami ātrāk parādās simptomi nekā tas ir pieaugušajiem. Tas ļaus skolēniem pēc iespējas ātrāk atgriezties klātienes mācībās.

“Negatīvs Covid-19 tests ir “biļete” atpakaļ uz sabiedrību un nav nekādas papildus zīmes nepieciešamas no ģimenes ārsta,” aģentūrai LETA sacīja ministrijas pārstāvis Oskars Šneiders.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, lai ierobežotu Covid-19 izplatību, mācību process skolās no šodienas būs jāorganizē, maksimāli sadalot skolēnu plūsmu un visiem nēsājot sejas maskas, šodien lēma valdība.

Maskas izglītības iestādēs būs jānēsā personām no sešu gadu vecuma.

Sejas maskas būs obligāti jānēsā visās telpās, kur uzturas vairāk par vienu cilvēku.

Skolas mācības klātienē varēs pārtraukt, ja Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) konstatēs augstu Covid-19 izplatības risku.

Kā ziņots, valstī uz trim mēnešiem izsludināta ārkārtējā situācija, tādējādi spēkā stājoties vairākiem Covid-19 izplatības novēršanai paredzētiem ierobežojumiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.