Foto – LETA

Satiksmes ministrs Matīss iestājies “Vienotībā” 1

Pievieno LA.LV

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss iestājies partijā “Vienotība” un tādējādi kļuvis par šī politiskā spēka biedru, portālu “LA.lv” informēja partijas pārstāve Laila Timrota.

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Kokteilis
Katras zodiaka zīmes grēcīgie prieciņi, kas mērķtiecīgi tiek slēpti no citu acīm
Lasīt citas ziņas

Matīsa iesniegumu par iestāšanos partijā “Vienotības” valde pirmdien atbalstījusi vienbalsīgi.

“Matīss, kurš satiksmes ministra amatā ir kopš 2013.gada februāra, lēmumu kļūt par “Vienotības” biedru pamato ar vēlmi aktīvi un kvalitatīvi iesaistīties arī partijas darbā,” norāda Timrota.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka Matīss kļuva par satiksmes ministru pēc tam, kad šo amatu pameta bezpartejiskais Aivis Ronis. Politisko atbildību par Satiksmes ministriju “Vienotība” uzņēmusies kopā ar sešu neatkarīgo deputātu grupu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.