Foto – Fotolia

Saules stari uzlādēs tevī spēku! Horoskops no 4. līdz 17. aprīlim 0

Auns

Pavasara siltie saules stari veicinās spēku atgriešanos Auna dzīvē. Aktuāli būs attiecību jautājumi mājās un darbā. Nav ieteicams strīdēties ar mājiniekiem, jo tas var situāciju vēl vairāk sarežģīt. Piemērots laiks plānošanai un informācijas iegūšanai. Varat lūgt palīdzību draugiem. Ar naudas līdzekļiem jārīkojas apdomīgi, jo var rasties neparedzēti tēriņi. Nav labvēlīgs periods jaunu darbu un projektu uzsākšanai.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Vērsis jutīs nogurumu un spēku apsīkumu, tāpēc biežāk uz āru lauzīsies neapmierinātība un īgnums. Naudas un darba jautājumos viss ritēs savu gaitu. Svarīgi būt godīgam pret sevi un otru cilvēku, jo tā ir iespējams izbēgt no konfliktiem un nepatīkamām situācijām. Jāseko līdzi pašsajūtai un veselības stāvoklim. Svarīgi ir pietiekami labi izgulēties. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta un dabiska pārtika.

Dvīņi

Dvīņu dzīvē var atgadīties kāds negaidīts likteņa pavērsiens, kas liks uz vērtībām dzīvē paraudzīties no cita skatpunkta. Pavasara vēsmas reibinās un liks sirdij dauzīties straujāk. Jāizvairās no pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas, jo ne viss ir zelts, kas spīd! Iespējama spriedze attiecību jautājumos, jo būs jārēķinās arī ar citu cilvēku vajadzībām un vērtībām. Nav piemērots brīdis jaunu attiecību uzsākšanai.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēzim veiksies sirdslietās un vaļaspriekos, tomēr uzmanīgi jāplāno savi izdevumi, jo pastāv risks pazaudēt lielākas naudas summas. Tāpat jāizvairās no pēkšņu ideju realizēšanas. Vairāk uzmanības jāvelta savai veselībai un pašsajūtai. Piemērots laiks, lai virzītos pa karjeras kāpnēm vai uzlabotu darba apstākļus. Ieteicama masāža, var doties nelielā atpūtas braucienā uz sanatoriju vai SPA centru.

Lauva

Lauvai, lai varētu veiksmīgi realizēties dzīvē un biznesā, ir vajadzīgas jaunas idejas un zināšanas. Tāpēc ieteicams doties pieredzes braucienā un apmeklēt izglītojošus seminārus vai kursus. Nav piemērots laiks jaunu lietu uzsākšanai vai naudas ieguldīšanai ilglaicīgos projektos. Piemērots brīdis, lai veiktu inventarizāciju un atbrīvotos no nevajadzīgām un novecojušām lietām. Jāuzturas labi vēdinātās telpās.

Jaunava

Jaunava jutīsies nogurusi un tāpēc būs viegli aizkaitināma, tomēr tas nav iemesls, lai atstātu novārtā savus tiešos pienākumus. Labākās zāles pret nogurumu ir labs miegs. Ķermenim ir vajadzīga atpūta pirms nākamā aktīvā perioda. Piemērots laiks savas garderobes atjaunošanai. Nav labvēlīgs periods finanšu darījumiem un naudas līdzekļu pavairošanai.

Svari

Kaut arī Svariem veiksies darbos un mērķu sasniegšanā, viņiem būs grūti sevi motivēt aktīvai darbībai. Gribēsies dzīvot un darboties bez steigas. Piemērots laiks, lai dotos atvaļinājumā vai uz sanatoriju atjaunot spēkus un uzlabot pašsajūtu. Ikdienas pastaigas svaigā gaisā palīdzēs uzturēt možu garu. Nav labvēlīgs laiks, lai uzsāktu kaut ko jaunu vai veiktu biznesa darījumus. Iespējama spriedze partnerattiecībās.

Skorpions

Skorpiona dzīvē viss rit savu gaitu bez lieka stresa un sarežģījumiem, ja vien pats Skorpions sev nerada problēmas. Uzmanība jāpievērš sīkumiem un detaļām. Veiksies sirdslietās, tāpēc ir piemērots brīdis sagādāt sev un citiem patīkamus brīžus. Labvēlīgs laiks, lai realizētu savus sapņus un ieceres vai uzlabotu darba vidi un prasītu algas pielikumu. Jāizvairās no lepnības, augstprātības un dzēlīgām piezīmēm.

Strēlnieks

Strēlnieks izjutīs pieaugam spriedzi gan darbā, gan mājās, jo ik pa brīdim radīsies aizķeršanās, kas liks mainīt dienas plānus. Jācenšas būt elastīgam un uz situāciju paraudzīties no malas, tad risinājums pats atradīsies. Šajā periodā nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu un slēgt līgumus. Jābūt uzmanīgam, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Jācenšas izvairīties no steigas, jo ir risks gūt dažādu veidu traumas.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Mežāzim nāksies samierināties, ka pieņemtie likumi ir jāievēro, lai kā tas arī nepatiktu. Tāpēc jācenšas izvairīties no strīdiem un savas taisnības pierādīšanas. Piemērots laiks lietu sakārtošanai un prioritāšu noteikšanai. Apdomīgi jārīkojas ar saviem naudas līdzekļiem, jo vajadzību būs vairāk nekā iespēju. Veselības nostiprināšanas nolūkos vairāk jāuzturas svaigā gaisā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram atkal parādīsies interese par dzīvi un iespējām ieviest savā ikdienā kaut ko jaunu. Lai viss ritētu, kā plānots, lielāka vērība jāvelta sava laika plānošanai un prioritāšu noteikšanai. Svarīgi ir uzklausīt arī apkārtējo domas un vajadzības, jo viņu atbalsts ļaus vieglāk realizēt jaunās idejas. Neko nevajag darīt tikai principa pēc, jo tam nebūs rezultātu. Labvēlīgs laiks ceļojumiem un redzesloka paplašināšanai.

Zivis

Zivis gribēs nodarboties ar sev patīkamām lietām, tāpēc tiešie pienākumi tiks atstāti novārtā. Tas radīs neapmierinātību apkārtējos, tādējādi pieaugs spriedze partnerattiecībās. Lai no iepriekšminētā izvairītos, ieteicams dienu sākt ar svarīgākām lietām un pēc tam patīkamajām. Labvēlīgs laiks, lai pakāptos pa karjeras kāpnēm un sevis pilnveidošanai. Jācenšas izmantot dzīves piedāvātās iespējas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.