foto: LETA

Saulietis joprojām nav saņēmis algu no Kijevas “Sokil” komandas 0

Latvijas hokejists Kaspars Saulietis joprojām nav saņēmis algu no Ukrainas komandas Kijevas “Sokil”, ko pameta janvārī, uzbrucējs pastāstījis intervijā portālam “isport.ua”.

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Lasīt citas ziņas

“Ļoti žēl, ka melo tāds klubs kā “Sokil”. Braucu uz Ukrainu arī vienības vēstures dēļ,” atzinis Saulietis. “Šis klubs ir ar panākumiem un pazīstams pasaulē. Tomēr izrādījās situācija “Sokil” nekādi neatbilst profesionālam klubam.”

“Man žēl spēlētāju, treneru un kluba personāla, jo visi bijām situācijas ķīlnieki. Viss atkarīgs no viena cilvēka, kurš uztur klubu,” Saulietis atzina, ka nav vienīgais cietušais. “Tomēr mēs izgājām laukumā un spēlējām, turklāt spēlējām labi. Treneri atrada vārdus, lai kaut kā motivētu spēlētājus.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tomēr ar pliku gaisu ģimeni nepabarosi,” atgādināja uzbrucējs. “Spēlētāji nesaņēma algu kopš decembra. Savukārt es, uzturēšanās laikā “Sokil”, saņēmu tikai vienu algu trīs pienākošos vietā.”

Saulietis atzina, ka nevienam pazīstamajam neieteiks braukt uz Ukrainas čempionātu, kur spēlētāji nav aizsargāti.

Kā ziņots, Saulietis “Sokil” komandai pievienojās oktobra vidū, bet trīs mēnešus vēlāk pārgāja uz Baltkrievijas klubu Minskas “Junostj”, kas spēlē Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL).

Finansiālu problēmu nomocītās “Sokil” rindās latvietis aizvadīja 11 spēles, kurās guva trīs vārtus un veica piecas rezultatīvas piespēles.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.