Foto – LETA

Sestdien iespējami arī jauni mēneša karstuma rekordi 0

Pievieno LA.LV

Sestdien Latvijā gaidāma rekordaugsta gaisa temperatūra, iespējami ne tikai jauni 27.aprīļa, bet arī visa mēneša rekordi, prognozē sinoptiķi.

Ko par cilvēku patiesībā pasaka viņa mājoklis? Psihologi izceļ 5 detaļas
Dārzs
Kas notiek, ja ķiršus apēd kopā ar tārpiņu? Patiesība, kas pārsteidz daudzus
Kas Krievijā notiek ar automašīnām? Šoferi no visas valsts ziņo par masveida bojājumiem 2
Lasīt citas ziņas

Laiks būs pārsvarā saulains, vietām iespējams lietus un pērkons. Pūtīs lēns līdz mērens austrumu un ziemeļu vējš.

Gaiss sakarsīs līdz +24..+28 grādiem, krietni vēsāk būs daudzviet piekrastē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atbilstoši precizētiem datiem pašreizējais 27.aprīļa karstuma rekords Latvijā ir 1993.gadā Rucavā reģistrētie +26,5 grādi, savukārt augstākā gaisa temperatūra, kas novērota šajā mēnesī, ir +27,9 grādi 2000.gada 24.aprīlī Rīgā.

Galvaspilsētā, pūšot lēnam vējam, gaisa temperatūra pakāpsies līdz +27 grādiem, bet dienas otrajā pusē gaidāma ziemeļu vēja iegriešanās un gaisa temperatūras pazemināšanās. Lietus varbūtība – maza.

Laikapstākļus nosaka zema spiediena apgabals. Atmosfēras spiediens 756-759 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

Saglabājoties augstai ugunsbīstamībai, talcinieki aicināti atturēties no ugunskuru kuršanas. Tāpat jāpiesargās no pārkaršanas un apdegšanas saulē. Karstā laikā nav vēlama smaga fiziska piepūle, jādzer daudz ūdens.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.