Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šī diena tev var sagādāt lamatas! Horoskopi 8.jūlijam0

Foto: pexels

Auns

Labvēlīgs laiks, lai apmeklētu dažādus pasākumus, kā arī tiktos ar cilvēkiem un plānotu sarunas par nākotni. Ja tu dosies ciemos kopā ar savu mīļoto cilvēku, parūpējies par to, lai viņam netrūktu tavas uzmanības.

Vērsis

Vairāk uzmanības pievērs savai veselībai un fiziskajai formai. Iespējams, ka tavā dzīvē šodien var notikt arī kādas izmaiņas – nebaidies, tās nebūs sliktas.

Dvīņi

Tu šodien mācēsi kļūt par kompānijas dvēseli un ar savu optimismu “inficēsi” apkārtējos. Jebkurā sfērā šodien tevi gaida panākumi.

Vēzis

Tavā ceļā tevi gaida dažādi valdzinājumi un tev vajadzētu tiem turēties pretī, cik vien tev ir spēka. Pretējā gadījumā tu vari pieļaut daudz kļūdu, kuras tev būs ļoti grūti labot.

Lauva

Šo dienu var droši dēvēt par mierīgu. Gaidāmas patīkamas tikšanās, jaunas iepazīšanās un to turpinājumi. Galvenais, nesēdi rokas klēpī salicis un rīkojies!

Jaunava

Profesionālajā sfērā tev nāksies pieņemt dažādus lēmumus un ar svaigu skatienu paskatīties uz dzīvi kopumā. Gribēsi atrisināt dažādas problēmas, centies to nedarīt “jūtu uzplūdā”.

Svari

Šodien tevi pavadīs veiksme, pie tam, itin visā, ko tu darīsi! Vari atcerēties arī par seniem paziņām, tikšanās ar viņiem būs ļoti noderīga tavai karjerai.

Skorpions

Tavas domas klejos tālu no darba jautājumiem. Patīkamus jaunumus tev sagādās privātā dzīve. Tev šodien arī derētu nodarboties ar tām lietām, kas tev sagādā patiesu prieku.

Strēlnieks

Šodien tev nevajadzētu strādāt pāri saviem spēkiem. Vairāk jācenšas laiku veltīt savai dzīvei un ģimenei. Centies nedoties tālos darba braucienos – tie lemti neveiksmei.

Mežāzis

Šī diena tev var sagādāt lamatas, kurās tu viegli iekritīsi, ja nebūsi pietiekoši uzmanīgs pret līdzcilvēkiem. Taču enerģijas tev būs pārpārēm – jebkurš izaicinājums tev šķitīs viegli pieveicams.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Īstens ierocis tavās rokās šodien būs draudzīga attieksme. Tu varēsi no jebkura panākt to, ko vēlies, ja vien izturēsies pret šo cilvēku draudzīgi un atklāti.

Zivis

Pagaidām tev nevajadzētu skriet pakaļ saviem profesionālajiem sapņiem, jo par tiem tev šodien nāksies samaksāt dubultu cenu. Finansēs esi apdomīgs, centies netērēt naudu lieki.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.