Foto: Shutterstock

Šī nedēļa būs kā lavīna un tā sāksies ļoti strauji! Horoskopi no 18. līdz 24.septembrim 1

Auns

Pacenties nekrist panikā un neizdarīt pārlieku neapdomīgus secinājumus. Centies situācijas analizēt un pieņemt cilvēkus tādus, kādi viņi ir. Tu vari ļoti, ļoti kļūdīties, ļaujoties spontānai rīcībai.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Jo mazāk tu domāsi par personīgo izdevību, jo veiksmīgāki izrādīsies tavi sasniegumi. Tavos spēkos ir palīdzēt tuviem draugiem kādā sarežģītā dzīves situācijā.

Dvīņi

Šī nedēļa būs kā lavīna un tā sāksies ļoti strauji – tev būs gan romantiski piedzīvojumu, gan ceļojumi, gan izaugsme karjerā. Vienīgais, kas tev pašam ir jāizdara – jāsaprot, ko tu no šī visa patiešām vēlies, jo visam laika nepietiks.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Attieksme un izpratne tev palīdzēs tikt galā ar daudzām problēmām, kuras sākotnēji tev var likties pat neatrisināmas. Ne visas tavas idejas gūs citu cilvēku atsaucību, tomēr kopumā tavas ieceres izrādīsies veiksmīgas. Saudzē attiecības ar tuviem un seniem draugiem.

Lauva

Šajā nedēļā tev būs daudz un dažādu pienākumu, un to kļūs vēl vairāk, vienkārši esi tam gatavs. Krist panikā gan nav nekādas jēgas, jo darbi tāpat būs jāizdara.

Jaunava

Nedēļas sākumā tu vari justies ļoti noguris, tāpēc tev jābūt uzmanīgākam ar tām lietām, kuras tu soli kādam izdarīt. Jo var gadīties, ka neizdari, un tas, savukārt, radīs ļoti sliktu priekšstatu par tevi. Tāpēc labāk tā – ja zini, ka nebūs ne laika, ne spēka, nesoli!

Svari

Šī nedēļa tev dāvās brīvības sajūtu – tu sajutīsies tik brīvs kā putns debesīs. Un zvaigznes arī tev to sola – iespējams, ka tas var būt kāds sen gaidīts ceļojums vai darba maiņa, kas, starp citu, ir ļoti veiksmīga šajā periodā.

Skorpions

Pirmā nedēļas puse būs vairāk produktīva un enerģiska, bet otrā – mierīgāka. Tāpēc visas svarīgās lietas vēlams izdarīt nedēļas pirmajās dienās. Pacenties gan pataupīt savus spēkus arī nedēļas nogalei.

Strēlnieks

Iespējams, ka tas, kas notiek tev apkārt, tev liekas mazliet par daudz. Taču nāksies tomēr šiem apstākļiem pielāgoties. Tev gribēsies visu pamest, skriet prom, bet nedari tā – pabeidz iesākto. Citādi tas var radīt daudz lielākas problēmas.

Mežāzis

Pacietība, pacietība un vēlreiz pacietība – šīs ir lietas, kas tev šajā nedēļā būs ļoti, ļoti vajadzīgas. Ja tev tās nebūs, tu nespēsi izdarīt praktiski neko no tā, uz ko biji cerējis.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Neraugoties uz to, ka nedēļa gaidāma diezgan aizņemta ar dažādām ķibelēm un pat problēmām, tev jāatrod laiks savam mīļotajam cilvēkam. Tā vien liekas, ka pie jūsu attiecību horizonta savilkušies tumši mākoņi un ir pēdējais laiks tos izdzenāt.

Zivis

Darbu būs daudz vairāk, nekā brīvā laika, tomēr, lai vai tur kā, tev tie būs jāpadara. Ja visu veiksmīgi plānosi un nenovirzīsies no saviem mērķiem, tad nedēļas nogalē varēsi uzelpot un darīt to, kas tev patīk vislabāk.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.