Foto: Unsplash

Nekad nav labi! 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus citi cilvēki visbiežāk kaitina 4

Daži cilvēki slēpj savas patiesās emocijas no apkārtējiem, viņi, saprotams, var “uzsprāgt” konkrētos apstākļos un pie dažādiem iemesliem, tomēr lielākoties ikdienā neviens pat nenojauš, ko par citiem viņi domā patiesībā. Astrologi uzskata, ka šo trīs zodiaka zīmju pārstāvjiem parasti neviens nepatīk un viņi pat ienīst citus cilvēkus.

Reklāma
Reklāma

Auns

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Šīs zīmes pārstāvjiem ir ļoti impulsīvs raksturs, un viņi ir enerģiski. Viņi ir pārliecināti par sevi un nevar saprast, kāpēc ne vienmēr tiek apbrīnoti un atalgoti, viņuprāt, pietiekoši labā līmenī. Bet, ja Auns sajūt, ka kāds cilvēks viņam cenšas nodarīt pāri, tad šim cilvēkam atliek vien novēlēt labāk uzreiz pārcelties uz citu valsti, jo tad, kad Auns ir aizsvilies, apstādināt viņu nespēj nekas. Taču tajā pašā laikā Auni ļoti mīl dažus savus patiesos draugus un, protams, ģimeni.

Jaunava

Šie cilvēki savu dzīvo plāno un ne vienmēr ir gatavi samierināties ar to, ka viņu sapņi var nepiepildīties. Viņi ir pedantiski, viņiem piemīt laba gaume. Viņi ir interesanti saskarsmē ar apkārtējiem, tomēr neizrādīs nekādu pastiprinātu pieklājību pret tiem, kurus nejūt kā “savus” cilvēkus. Taču jāatceras, ka Jaunavas attiecībās ar teju jebkuru meklēs izdevību sev. Turklāt nemaz to īpaši neslēps. Savukārt, ja kāds pret šiem cilvēkiem ir neiecietīgs vai pat rupjš, Jaunava pagriezīs muguru un nekas vairs šo cilvēku savā dzīvē neredzēs.

Skorpions

CITI ŠOBRĪD LASA

Šiem cilvēkiem piemīt stingrs raksturs, harizma un kaisle. Viņi ir gudri un ambiciozi, gatavi uz pilnīgi visu, lai sasniegtu dzīvē savus mērķus. Taču viņi neprot piekāpties citiem, un tas bieži viņiem liek uzvesties ne pārāk patīkami. Viņiem arī piemīt diezgan biežas garastāvokļa svārstības. Ja Skorpions pret kādu izturas ļoti rezervēti un klusi, patiesībā tas nozīmē tikai vienu – šis cilvēks viņam jau sen ir izraisījis negatīvas emocijas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.