Foto – Shutterstock

Sievu horoskops. Uzzini, kāda laulības dzīvē ir katrā zodiaka zīmē dzimusi sieviete! 4

Auns

Sievas, kas dzimušas Auna zīmē, ir ļoti godkārīgas un entuziasma pilnas. Viņas neslēpjot lepojas ar saviem vīriem un bauda visu, kas viņas atšķir no “parastiem mirstīgajiem”. Iedvesmo vīrus uz jauniem sasniegumiem. Viņu vārdu krājumā nav vārda “zaudējums”, viņas ir īstas optimistes. Sievas-Auni var mesties visriskantākajās avantūrās, bet var arī sniegt vērtīgus padomus: kā likums, viņas ir kompetentas sarežģītu situāciju risinātājas, kas īpaši neiedziļinās sīkumos.

Zvejnieks: “tāda mērvienība malkai kā beramkubs – tas parādījās, kad tirgotāji izmantoja vecu cilvēku lētticību un smērēja kuba vietā” 2
VIDEO. “Kas notiktu, ja raķešu triecienā uzsprāgtu Zaporožjes atomstacija? Radiācija būs pa visu Eiropu?”: atbild Jānis Slaidiņš 7
Krievijas mērķis esot karā vājināt Ukrainas industriālo ekonomiku, lai tā vairāk līdzinātos kādai no Baltijas valstīm 32
Lasīt citas ziņas

Trūkums: Auna zīmē dzimušas sievas ir pārāk nepacietīgas – viņām jāpaskaidro, ka svarīgus dzīves jautājumus reizēm nevar atrisināt vienā mirklī.

Turklāt jāsaprot, ka vīrietim māja ir reizē cietoksnis un patvērums mierīgā un mājīgā atmosfērā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vērsis

Vērša zīmē dzimušas sievas dievina naudu un skaistas lietas. Viņas rūpējas par vīra panākumiem, ir praktiskas, liek vīriem metodiski virzīties uz mērķa sasniegšanu, necieš zaudējumus. Ne velti Vērsi dēvē par baņķieru zīmi. Daudzi vīri priecājas, ka viņiem talkā nāk sievas-Vērša veselais saprāts un ķēriens biznesā.

Vērša sievietes – skaistuma dievietes Veneras cienīgas meitas – parasti var lepoties ar labu gaumi, viņām patīk pirkt vīriem skaistu apģērbu. Izvēlas bagātus un ietekmīgus draugus. Dievina lepnu dzīvi un panākumus un līdzīgā garā iekārto arī ģimenes mājokli.

Vērši bieži ir spītīgi, un viņiem reizēm grūti saprast vīrieša progresīvo domāšanu. Otra problēma – sievietēm Vēršiem problēmas sagādā pārmērīgā pieķeršanās materiālām vērtībām.

Dvīņi

Dvīņu zīmē dzimušas sievietes spēj un vēlas kļūt saviem vīriem (un pārējiem radiniekiem) pilnīgi neaizvietojamas. Viņas ir daudzveidīgas, mīl izaicināt. Īpaši piemērotas armijas cilvēkiem un diplomātiem, ārzemju korespondentiem un visiem citiem, kuru darbs saistīts ar biežiem ceļojumiem un braucieniem.

Sievietes-Dvīņi ir labas, jautras, apburošas saimnieces, draudzīgas un viesmīlīgas namamātes. Viņas palīdz saviem vīriem, ja tiem pietiek prāta pietiekami augstu novērtēt sievas padomus. “Nezāģē” vīrus un nepukst uz viņiem par senām kļūdām un pāridarījumiem. Saprot, kas ir patiesās vērtības un kas – nenovēršamas dzīves grūtības.

No otras puses, Dvīņiem bieži pietrūkst pacietības, viņi nesaprot, ka panākumi nav gūstami ātri un dzīvē jāpārvar ne mazums grūtību.

Vēzis

Sieviešu-Vēžu vīri ir īsti laimes lutekļi, jo dzīvesbiedres viņus sagaida mājās un rada tur jauku atmosfēru. Vēžiem piemīt apbrīnojama spēja radīt mājās lielisku mikroklimatu. Vēži ir mātišķākā no visām zodiaka zīmēm, arī vīrus viņas mīl tādā mātišķā veidā. Viņas ir apveltītas ar smalku intuīciju, kas raksturīga visām ūdens stihijas zīmēm. Reti iziet sabiedrībā, dod priekšroku palikt dzīvesbiedra ēnā. Lieliskas saimnieces. Vīrs jūtas kā īsts ģimenes galva.

Trūkums – pārmērīga spītība, kas sniedzas pat līdz konservatīviem dzīves uzskatiem. Reizām neuzticamība.

Lauva

Lauvas zīmē dzimušām sievietēm nepatīk spēlēt otrā plāna lomu, viņas ir godkārīgas un mīl greznību. Tāpēc, visticamāk, izvēlēsies vīru ar augstu amatu. Pašas vienmēr būdamas rosīgas un aktīvas, viņas necieš uzmanības trūkumu no dzīvesbiedra puses. Toties spēj novērtēt vīrieša centienus pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm vai biznesā, sevišķi tad, ja vīrs ņems vērā viņu ieteikumus.

Ļoti bieži izturas egoistiski. Lai veidotos veiksmīga kopdzīve, vajadzētu piebremzēt savu vadītkāri un atcerēties, ka vīrietim pašapliecināšanās ārpus mājas ir nepieciešamāka nekā sievietei.

Jaunava

Labprāt turas vīra ēnā, viņai nepatīk aktīva sabiedriskā dzīve. Laimīgas kopdzīvē ar vīriešiem, kas nodarbojas ar zinātnisku vai citu intelektuālu darbu: labi vīra kandidāti ir pētnieki, advokāti, skolotāji, ārsti. Šo profesiju pārstāvjiem ir visas iespējas kļūt par ideāliem Jaunavas vīriem. Šī tipa vīriešus nesaista heroisms un avantūras. Jaunavas maz rūpējas par savu ārieni, bieži ziedo savu karjeru vīra karjeras attīstības vārdā. Strādājot vienā jomā ar vīriešiem, samierinās ar sekretāres vai referentes amatu. Gādīgas, uzmanīgas, asmēlīgas.

Kopdzīvē Jaunavai nevajadzētu aizmirst par takta sajūtu, lai negrautu vīra pārliecību par sevi.

Svari

Svaru zīmē dzimušas sievietes visaugstāk vērtē brīvību. Nepanes vientulību. Svaru zīme pārvalda laulību. Sievietes-Svari tiecas sekot katram vīra solim, lai saprastu viņa intereses darbā. Viegli iegūst jaunus draugus un pārceļas uz jaunu dzīvesvietu. Ļoti baidās vīram kaut kā traucēt. Gudras un analītiskas. Sniedz vīram derīgus padomus darbā, ātri aptver katras problēmas būtību. Pat ja runa ir par jūtām, var pieņemt viedus lēmumus, jo takta izjūta ir viena no viņu vērtīgākajām īpašībām.

Skorpions

No vienas puses, spēcīga un patvaļīga personība. No otras puses, Skorpiona zīmē dzimušas sievietes ir uzticīgas un lojālas sievas, var iestāties par savu mīlestību. Viņām vissvarīgākā ir dzīvesbiedra laime, tāpēc spēj vīrišķīgi pārciest jebkādas ķibeles un sarežģījumus.

Izturība un pacietība kritiskos brīžos ir viena no vērtīgākajām sievietes-Skorpiona īpašībām, tāpat arī vērīgums un cilvēku pazīšana. Skorpioniem veicas naudas lietās. Viņi ir īpašnieciski, spēj ziedoties mīlestības vārdā.

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušām sievietēm patīk piedzīvojumi un avantūras, viņām ir šķietami neizsmeļama enerģija un spēks. Viņām neimponē dzīve naudas un iekrājumu vārdā, tāpēc arī vīrus nemudina strādāt no agra rīta līdz vēlam vakaram. Viņām galvenais – personības pašizpausme. Neprot mest izaicinājumus liktenim. Lai gan mājas darbi nogurdina, Strēlniecēm patīk tīrība, skaistums un ērtības. Viņas ir viesmīlīgas un priecīgas saimnieces. Pat iekšēji par kaut ko raizējoties, viņas labāk gaida izdevīgu brīdi nekā ļaujas ikdienas pelēcībai.

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušas sievietes ir no visas sirds pārliecinātas, ka veiksme ir cītīga darba un pašaizliedzības rezultāts. Viņas neburkšķ uz vīriem, ka tie pārāk lēni kāpj augšup pa karjeras kāpnēm. Viņas nevis vienkārši mīl panākumus, bet arī strādā, lai tos sasniegtu. Viņas ir taupīgas un ekonomiskas. Ja kāds vīrietis sapņo par īpaši čaklu sievu, viņam vajadzētu lūkoties pēc Mežāža zīmē dzimušas jaunkundzes.

Ūdensvīrs

Kā likums Ūdensvīra zīmē dzimušām sievietēm naudai ir maza nozīme. Vairākumam šo daiļā dzimuma pārstāvju laime ir saistīta ar garīgo dzīvi, nevis eksistences materiālo pusi. Vīrā ciena un dievina augstus ideālus. Viņu dzīves moto: “Ne no maizes vien dzīvojam”. Šajā zīmē dzimusi sieviete iedvesmo savu vīru uz radošiem meklējumiem, lai sasniegtu augstu stāvokli. Viņa būs ideāla partnere vīrietim, kas aizņemts ar sabiedrisko darbu vai valsts dienestu. Labākā īpašība – aizdomīguma un greizsirdības trūkums. Nekad nepārbauda savu vīru!

SAISTĪTIE RAKSTI

Zivis

Vīrietis, kas apprecējies ar Zivju zīmē dzimušu sievieti, drīz secinās, ka viņa vienmēr to sauc palīgā, ļaujot sajust savu vīrišķīgo nozīmīgumu un lielo lomu sievietes dzīvē. Viņa parāda, ka itin visā paļaujas uz vīrieti un tā spriedumiem. Zivis savus vīrus nekomandē un nenorāda viņiem, kas darāms. Ciena par stipro plecu, uzticas un nekad “nezāģē”, pat ja karjera neveidojas veiksmīgi. Zivju zīmē dzimušai sievietei vīra sirdsmiers un laime ir daudz svarīgāku. Vismaz tā uzskata viņas vīrs!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
FOTO. Saglabāts pat saimnieka krēsls, kas pildīts ar salmiem! Kā Viktors apvieno senu Jūrmalas vasarnīcu ar mūsdienu arhitektūru 3
Garšīgi, daudz ūdens un maz kaloriju! Kas vērtīgs kabačos?
8 noderīgi padomi, kā izdzīvot pārgājienā tveicīgā laikā 5
Pārstāda avenes, laista un mēslo rododendrus. Kādi darbi dārzā jāpaspēj paveikt augustā? 2
Zvejnieks: “tāda mērvienība malkai kā beramkubs – tas parādījās, kad tirgotāji izmantoja vecu cilvēku lētticību un smērēja kuba vietā” 2
VIDEO. “Kas notiktu, ja raķešu triecienā uzsprāgtu Zaporožjes atomstacija? Radiācija būs pa visu Eiropu?”: atbild Jānis Slaidiņš 7
Krievijas mērķis esot karā vājināt Ukrainas industriālo ekonomiku, lai tā vairāk līdzinātos kādai no Baltijas valstīm 32
“Lielākā daļa pat nesaprot, kā rēķinus apmaksāt!”: Čerkovskis skaidro sabiedrības izpratni par enerģētiku
Nākamnedēļ laikapstākļi būtiski mainīsies. Ko sinoptiķi prognozē?
Lasīt citas ziņas
Aromātiski un kraukšķīgi! Trīs gardas mazsālītu gurķīšu receptes
Stāda kokus, laista augus, veido vainagus ķiršiem. Kas darāms dārzā no 8. līdz 15.augustam?
Vai var atstumt savus mantiniekus? Skaidro zvērināta notāre 28
Šis neesot tomātu gads. Kā parūpēties, lai augi neslimotu un raža labi saglabātos? 15
FOTO. Atgriešanās pie dabas un pamatvērtībām. Kādos toņos izvēlēties mājas tekstilu šosezon? 3
Mēneša sākums – nelabvēlīgs laiks stādīšanai, sēšanai un ražas novākšanai! Kas darāms dārzā no 1. līdz 6.augustam 2
“Ir jāanulē Latvijā līdz šim izdotās uzturēšanās atļaujas un vīzas tiem, kas atbalsta Krievijas agresiju,” rosina Egils Levits
VIDEO. Henriks Danusēvičs par partiju solījumiem: “80% no solītā viņi izdara pretēji!” 8
VIDEO. “Kas notiktu, ja raķešu triecienā uzsprāgtu Zaporožjes atomstacija? Radiācija būs pa visu Eiropu?”: atbild Jānis Slaidiņš 7
FOTO. Saglabāts pat saimnieka krēsls, kas pildīts ar salmiem! Kā Viktors apvieno senu Jūrmalas vasarnīcu ar mūsdienu arhitektūru 3
FOTO. “Viņi parādīs, kas ir īstie karaliskās ģimenes locekļi”: princis Viljams un Keita Midltone dosies uz Ameriku
FOTO. Vērmanes dārzā par 78 tūkstošiem eiro atklāta atjaunotā Rīgas vecākā strūklaka 5
Līvānu novadā skolēniem arī nākamajā mācību gadā būs brīvpusdienas 4
“Lielākā daļa pat nesaprot, kā rēķinus apmaksāt!”: Čerkovskis skaidro sabiedrības izpratni par enerģētiku
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
“Manā istabā neskan vairs mūzika!” Saruna ar dzejnieku Daini Deigeli
20:57
Līgatnes dabas takās varēs izzināt susuru dzīvesveidu
20:34
Galvenie iemesli, kāpēc jauni un lietoti auto kļūst dārgāki
20:15