Foto: LETA

Sīkākas ziņas par problēmām ar ”airBaltic” reisu vakar no Kopenhāgenas 0

Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” lidmašīna “Bombardier Q400 NextGen”, kas vakar, 28.decembrī, lidoja no Kopenhāgenas, nosēdās paaugstinātas drošības apstākļos tāpēc, ka bija indikācija par iespējamu problēmu ar gaisa kuģa šasiju, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Jānis Vanags.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Viņš piebilda, ka lidmašīna starptautiskajā lidostā “Rīga” nosēdās bez problēmām, taču patlaban gaisa kuģim tiek veikta papildu pārbaude.

Plašāku informāciju “airBaltic” varēs sniegt, kad būs pabeigta iekšējā izmeklēšana.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aģentūra LETA jau rakstīja, ka vakar “airBaltic” reiss no Kopenhāgenas Rīgas lidostā nosēdās paaugstinātas drošības apstākļos. Reisam BT136 pēc saraksta bija jāielido plkst.17.30, bet tas atlidoja plkst.18.48. Informācija portālā “flightradar24.com” liecina, ka lidmašīna vairākas reizes riņķojusi virs lidostas pirms nosēdusies.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.