Aprit otrā gadskārta kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā

“Neviens pasaulē neticēja, ka mēs izdzīvosim!” Sirskis pauž pārliecību, ka “gaisma uzvarēs tumsu” 95

Apritot otrajai gadskārtai kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma sākuma, Ukrainas armijas virspavēlnieks Oleksandrs Sirskis sestdien paudis pārliecību, ka “gaisma uzvarēs tumsu”.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13
Lasīt citas ziņas
“Esmu pārliecināts, ka vienotība ir mūsu uzvara, un ka tas noteikti notiks, jo gaisma vienmēr uzvar tumsu,” sociālās saziņa vietnēs paziņojis Sirskis.

Viņš atgādinājis to, ka atkārtotā iebrukuma pirmajās dienās maz bija to, kas ticēja, ka ukraiņi spēs atvairīt krievu milzīgā pārspēka uzbrukumu Kijivai.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Kad tūkstošiem krievu iebrucēju kolonnu no visām pusēm ienāca Ukrainā, kad tūkstošiem raķešu un bumbu krita mūsu zemē, neviens pasaulē neticēja, ka mēs izdzīvosim,” raksta Sirskis. “Neviens neticēja, taču Ukraina to paveica! Tā ticēja, pieņēma kauju un izdzīvoja.”

Armijas virspavēlnieks atdevis godu kritušajiem karavīriem, kā arī krievu atkārtotā iebrukuma sākumposmā okupēto teritoriju atbrīvotājiem valsts ziemeļaustrumos un dienvidos.

Sirskis vienlaikus atzinis, ka Ukrainas armijas pretuzbrukuma mēģinājums pagājušā gada vasarā nav devis “cerētos augļus”.

Neskatoties uz to, Ukraina joprojām ir pilna apņēmības cīnīties “par katru metru mūsu zemes”, uzsvēris armijas virspavēlnieks.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.