Pēteris Apinis: Ukrainas kara otrā gadadiena. Nāve, ievainojumi, slimības un ciešanas 16
Pēteris Apinis

Aprit otrā gadskārta kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā

Autors: Pēteris Apinis, ārsts

Tie vīrieši Krievijā, kuri savas sirdsdeksmes vai neapdomības dēļ piedalījās Navaļnija piemiņas pasākumos, jau šonedēļ pabijuši kara komisariātos, bet nākamnedēļ tiks sūtīti uz Ukrainas fronti. Pēc dažām nedēļām mēs viņus ar aplausiem ieskaitīsim kritušo okupantu skaitā. Kaut kādu militāru apsvērumu dēļ tieši šie cilvēki būs nosūtīti uz frontes pirmajām līnijām vai dzīti pāri mīnu laukiem.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Krievija vairāk mobilizē mazo nāciju vīriešus, un tieši mazo Krievijas nāciju dēli nonāk frontes karstākajos punktos. Visvairāk procentuāli kritušos esot zaudējuši udmurti. Uzsāktā mobilizācija ļaus Krievijai kaujas laukā iemest papildus aptuveni 300 000 karavīru, cīņa ar šo pastiprināto armiju būs izaicinājums Ukrainas aizsardzības centieniem un ņems līdzi daudzu jaunu ukraiņu cilvēku dzīvības.

Karš Krievijas doktrīnā ir ne tikai karš ar ienaidniekiem, bet arī karš ar mazāk uzticamiem savējiem. Pēc dažādiem datiem kritušo, kā arī kara dēļ mirušo kopskaits Ukrainas karā tuvojas miljonam. Saprotams, ka Krievijas pusē kritušo skaits ir lielāks par Ukrainas kritušo skaitu, iespējams, ka Krievija tā ir atbrīvojusies no tiem, kas ir publiski mazāk redzami antiputinisti par Navaļniju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.