“Man ir noriebies staigāt pa suņu mēsliem!” Vai pašvaldības policija kontrolē suņu īpašniekus? 50

“Šobrīd, kūstot sniegam, man savā daudzdzīvokļu mājas pagalmā ir noriebies staigāt pa suņu mēsliem! Vai pašvaldības policija vispār kaut kā kontrolē suņu īpašniekus?” Šādu jautājumu TV24 raidījuma “Uz līnijas” skatītājs uzdeva Egilam Vidrikam, Rīgas pašvaldības policijas Profilakses, koordinācijas un statistikas nodaļas priekšniekam.

Reklāma
Reklāma
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 53
Lasīt citas ziņas

“Viens no mūsu uzraudzības objektiem ir arī suņu īpašnieki. Prakse rāda, ka vasarās un pavasaros suņu īpašnieki ir uzmanīgāki – vairāk cilvēku staigājas ārā, tāpēc viņi vairāk sekoja līdzi tam, lai tas, ko viņu suņi atstāja, būtu savākts. Līdzīgi ir ar ielu piemēslošanu – konfekšu papīriem, saldējuma papīriem. Vasarā cilvēkiem ir kauns mest to visu zemē,” atzīst policists.

Šobrīd, kad ir nokusis sniegs, tad nāk gaismā viss, ko suņi sastrādājuši, un arī tas, ka pilsēta ir pilna atkritumiem – ka kupenās atstāti pat atkritumu maisiņi. Kāpēc vasarā tas viss nonāk atkritumu tvertnēs, bet ziemā ir par grūtu to savu papīrīti un izsmēķi aiznest līdz urnai. Šobrīd pilsēta tiešām izskatās atbaidoša, atzīst Vidriks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sodīto skaits gan neesot liels, jo taisīt kampaņas un reidus parkos: “Mums nav tā resursa, tāpēc veicam vispārēju uzraudzību. Piemēram, pajautājam suņa saimniekam, vai ir līdzi maisiņi. Bet tumšais laiks ziemā ir ilgs, daudzi domā, ka kupenā pakaļ suņa izkārnījumam nelīdīs, bet policija ekspertīzi neveiks, – tā tas ir,” to atzīst policijas pārstāvis.

Viņš iesaka – cieniet sevi!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.