Slaidiņš: “Tiešu militāru draudu Latvijai šobrīd nav” 87

Medijos daudz un plaši runā par iespējamu karadarbību un iedzīvotāju rīcības scenārijiem, ja iestātos X stunda. TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” kāds skatītājs vaicā: cik droši var justies? Vai Latvija  šobrīd ir vairāk apdraudēta nekā pirms gada?

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Zemessardzes štāba virsnieks, NBS majors Jānis Slaidiņš ieteikumus, kā rīkoties krīzes situācijā uzteic atzinīgi. Savukārt, runājot par draudu līmeni, viņš skaidro: “Šobrīd tie nav lielāki. Vienīgais, ko es varu pateikt, kas mums draud vairāk vai mazāk, ir dažādas Krievijas un  Baltkrievijas hibrīdaktivitātes.”

“Bet tiešu militāru draudu Latvijai šobrīd nav,” tomēr Slaidiņš arī atgādina par situāciju uz robežas- migranti no Sīrijas, Āfrikas. Tas liecina, ka Krievija turpinās uzturēt spriedzi.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Poļiem tagad iet diezgan skarbi. Tur ir ļoti lielas šo nelegāļu aktivitātes. Skaidrs, ka viņi izpilda to, ko viņiem liek. Šī poļu robežsarga noduršana… Skaidrs, ka kāds viņam pateica, ko ar nazi darīt,” skaidro majors Jānis Slaidiņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.