Ekrānšāviņs no Latvijas Kanoe Federācijas Facebook ievietotajām foto

Smaiļotāji Ceipe/Tomsons izcīna sudrabu Eiropas Jaunatnes Olimpiādē 0

Pievieno LA.LV

Latvijas smaiļotāju divnieks Edvards Ceipe un Nauris Tomsons sestdien Ungārijā izcīnīja sudraba godalgu Eiropas Jaunatnes Olimpiādē.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lasīt citas ziņas

Līdz ar to Latvijas delegācijai šī ir otrā medaļa šī gada Eiropas Jaunatnes Olimpiādē, jo pirms tam pie bronzas svara kategorijā līdz 66 kilogramiem tika džudists Artjoms Galaktionovs.

Smaiļošanas A finālā zelta medaļu ieguva Krievijas divnieks Ņikita Bizovs un Dmitrijs Morgunovs, kuri finišu sasniedza pēc 34,897 sekundēm, bet Ceipe/Tomsons viņiem zaudēja tikai 0,070 sekundes. Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās Slovākijas duets Ričards Nemets un Martins Hvojnīks.

A finālā startēja četras laivas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirms tam latvieši bija ātrākie savā pusfināla braucienā, pārliecinoši sasniedzot finālu.
Tāpat Ceipe sestdien individuālajās sacensībās 200 metru B finālā izcīnīja uzvaru un noslēgumā tika klasificēts piektajā vietā.

Savukārt jauktais četrinieks Ceipe, Tomsons, Margarita Oša un Katrīna Smilteniece savā pusfinālā bija pēdējie starp četrām ekipāžām un noslēdza dalību sacensībās.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.