Foto: Unsplash

Šodien tev būs jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem. Horoskopi 6.martam 1

Auns

Tava apņēmība un centība būs augstā līmenī. Jebkurā strīdā varēsi pierādīt savu taisnību un aizstāvēt savas intereses. Iespējams, ka tev būs laba iespēja nopelnīt. Viedokļu apmaiņa ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem nāks par labu.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Lasīt citas ziņas

Šodien sarežģītās situācijās jāieklausās savā iekšējā balsī. Tas palīdzēs tev gūt panākumus un atrisināt problēmas, kas daudzus ir mulsinājušas. Šodien vari iegūt ietekmīgu cilvēku novērtējumu un palielināt savu autoritāti. Pavadi patīkamu, relaksējošu vakaru kopā ar ģimeni.

Dvīņi

Diena piemērota jauna projekta uzsākšanai, kas prasa radošu pieeju. Tava mierīga attieksme piesaistīs izpalīdzīgus cilvēkus, un tu varēsi parādīt sevi no labākās puses. Dienas otrā puse vairāk piemērota, lai iegādātos jaunas mantas.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien tev būs jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem un sarežģītas problēmas jārisina vienatnē. Apkārtējie tevi kaitinās un novērsīs uzmanību no darba. Zvaigznes iesaka ierobežot kontaktus un strādāt vientulībā. Laicīgi pārtraukumi darbā palīdzēs saglabāt labu veselību.

Lauva

Izmanto nestandarta pieeju problēmas risināšanā, paskaties uz to no dažādiem leņķiem. Tad tev būs iespēja tikt uz priekšu kādā svarīgā un sarežģītā jautājumā. Iepirkšanās braucienu labāk atlikt uz vēlāku laiku: iespējams, ka iztērēsi pārāk daudz un iegādāsies kādu nevajadzīgu lietu, kas drīzumā sagādās vilšanos.

Jaunava

Šodien tava enerģija un neatlaidība būs augstā līmenī. Uzņemies vissarežģītāko uzdevumu, kas tev ilgu laiku nebija pa spēkam. Nepadodies, ja sākumā neklājas labi. Neatlaidība un augsta veiktspēja palīdzēs iegūt to, ko vēlies. Iespējama patīkama tikšanās.

Svari

Dienas pirmā puse būs saspringtāka. Iespējama kavēšanās, nepatīkamas situācijas un strīdi. Toties dienas gaitā saņemsi negaidītas dāvanas un pārsteigumus. Ir iespēja dzirdēt izdevīgus biznesa piedāvājumus. Ir lietderīgi nedaudz mainīt ierastos notikumus.

Skorpions

Diena mierīga un pozitīva. Šodien ir piemērots laiks liela projekta pabeigšanai, gala atbilžu saņemšanai. Tu vari satikt neparastu, interesantu cilvēku. Nesteidzies savos darbos, virzies uz priekšu soli pa solim, citādi no kļūdām neizvairīsies.

Strēlnieks

Būsi pārāk piekasīgs pret citiem, prasīsi no viņiem vairāk, nekā viņi spēj. Tavs noskaņojums šajā dienā būs drūms un nedaudz pesimistisks. Šajā dienā iesāktos strīdus ar ģimeni būs grūti izbeigt, tāpēc centies būt maigāks un laipnāks pret saviem tuviniekiem.

Mežāzis

Šodien jāstrādā patstāvīgi, nevis jāpaļaujas uz kolēģiem vai draugiem. Neiesaisties strīdos: tu tikai tērēsi laiku un enerģiju, taču diez vai spēsi pierādīt savu viedokli citiem. Pārbaudi visu informāciju, neuzticies tam, ko citi tev saka, neklausies tenkas!

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Laba diena. Šodien tu varēsi atrast spēcīgus sabiedrotos. Kāds tevi atbalstīs vai kļūs par tavu sponsoru. Sāc jaunu projektu, kurā tev jāpielieto iztēle. Šodien tev labvēlīgi atrisināsies veci finanšu vai īpašuma jautājumi.

Zivis

Gatavojieties sarežģītai konfliktu dienai. Strīdi un spriedze iespējama pat attiecībās ar tuviem cilvēkiem. Šodien centies mazāk runāt, nevis izteikt komentārus un kritizēt citus. Laba diena nelieliem pirkumiem. Vakarā gaidāms patīkams pārsteigums.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.