Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien tev nav nekādu tiesību kļūdīties! Horoskopi 1.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šis laiks no tevis prasīs lielu koncentrēšanos un uzmanību. Lai arī radušies jautājumi, ko šodien uzzināsi, nebūs dzīvības un nāves jautājums, to risināšana tāpat no tevis prasīs milzīgu laika un enerģijas atdevi.

Vērsis

Jāplāno savas darbības grūtos laikos. Tomēr jebkuras pārrunas, arī attālinātas, saistībā ar darbu noritēs ļoti augstā līmenī. Ņem vērā, ka pret izteiktajiem piedāvājumiem tu vari izturēties ļoti nopietni, jo tieši tādi tie arī būs.

Dvīņi

Šodien tev var pieaugt sajūta, ka tevi kāds nenovērtē. Pirms skriet “vilkam rīklē” padomā, kas tādu priekšstatu par tevi varētu būt radījis. Iespējams, ka kļūdu meklēšana jāsāk pašam ar sevi.

Vēzis

Neplāno neko pārāk lielu, atstāj “lielumus” vēlākam laikam. Tomēr arī bezrūpība šodien nebūtu vēlama. Necenties tomēr neko izzināt vai pierādīt, tas tavai reputācijai nenāks par labu.

Lauva

Laiks sevi ziedot nevis problēmām, bet sev un savai ģimenei. Šodien iespējama iepazīšanās tām Lauvām, kas ir vientuļas – iepazītā persona solās tavā dzīvē kļūt par svarīgu cilvēku.

Jaunava

Veiksmīgs laiks plānošanai un vienalga, vai tā attiecas uz darba jautājumiem vai privāto dzīvi. Arī attiecībās laiks solās būt veiksmīgs.

Svari

Jebkas, ko tu šodien darīsi un kam pieķersies, pirmkārt, prasīs tavu emocionālo noturību. Ja tev tās nebūs, tu neko nespēsi ne izdarīt, ne panākt.

Skorpions

Neķeries uzreiz klāt visam, kas jāizdara. Dari visu pa posmiem, citādi tu neizdarīsi neko. Tāpat nevajadzētu uztvert pārāk tuvu sirdij citu izteikto kritiku. Iespējams, tie ir tikai kādā mirklī vai kontekstā izteikti neapdomīgi vārdi.

Strēlnieks

Šodien tev nav nekādu tiesību kļūdīties. Jebkura rīcība, jebkuri tavi vārdi, jebkurš lēmums ir jāapsver ļoti, ļoti kritiski. Tāpat uzmanīgam jābūt attiecībās ar līdzcilvēkiem.

Mežāzis

Labvēlīga diena jaunām lietām. Neizkaisi savu enerģiju sīkumos – uzņem kursu un ej uz to. Tas nekas, ka daļa no lietām tev šobrīd būs jādara attālināti. Ja tu nopietni tam pieķersies, tev viss izdosies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pacenties neķert kreņķi, ja kāds tevi sāks kritizēt. Šis ir raksturīgs ar kritiku. Iniciatīvu ņem savās rokās. Nerunā ar citiem cilvēkiem par saviem plāniem un iecerēm.

Zivis

Diena noritēs mierīgi. Spēka un enerģijas, lai sasniegtu mērķus, tev pietiks. Tomēr ir jāpabeidz iesāktie darbi. Kamēr tos nebūsi pabeidzis, uz priekšu netiksi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.