Horoskopi un mistika
Horoskopi

5 horoskopa zīmju pārstāvji, kam ļoti patīk kritizēt citus1

Foto: Unsplash

Daži cilvēki uzskata, ka viņi sev dzīvē ir nosprauduši augstu latiņu, un tas dod viņiem tiesības kritizēt citus. Bieži viņiem ir sajūta, ka, ja viņi nenorāda citiem uz viņu kļūdām, tad pieviļ paši sevi. Citu kritizēšanu viņi uztver kā neatņemamu pareizās dzīves sastāvdaļu, kaut arī, kā noprotams, tas nekādā veidā neveicina šo cilvēku attiecības ar citiem, turklāt pašus citu acīs padara ne labākus, bet gan sliktākus. Astrologi uzskata, ka ar citu cilvēku kritizēšanu aizraujas šo 5 horoskopa zīmju pārstāvji.

Jaunava

Šie cilvēki ir ļoti subjektīvi, ar ļoti specifisku izpratni par to, kā “darbojas” pasaule. Viņi citus cilvēkus vērtē tāpat kā sevi, bet paškritikas viņiem netrūkst itin nemaz. Viņiem ir ārkārtīgi augsti standarti, kurus viņi piemēro kā sev, tā citiem cilvēkiem, kas bieži vien sarežģī Jaunavu attiecības ar līdzcilvēkiem.

Svari

Svariem patīk runāt ar un ap cilvēkiem – kā aiz muguras, tā arī acīs. Svari pieļauj, ka koncentrējoties uz citu cilvēku neveiksmēm, viņi neļaus paši sev pieļaut tās pašas kļūdas. Tukša runāšana, protams, cilvēkiem nepalīdz, taču ļoti kaitē savstarpējām attiecībām ar citiem.

Mežāzis

Šiem cilvēkiem citus patīk apspriest un patīk ievērot citu uzvedība vai dzīvē tieši negatīvās tendences. Viņi vēlas izskatīties auksti un bezrūpīgi, lai pasargātu sevi no sāpēm. Viņiem pašiem ļoti nepatīk, kad runā par viņiem un viņi cenšas to “pagriezt” pretēji visiem saviem spēkiem.

Dvīņi

Saistītie raksti

Dvīņiem patīk būt sociāliem, tāpēc nav pārsteidzoši, ka viņiem patīk citus cilvēkus nosodīt. Dvīņi ir tie cilvēki, par kuriem varētu teikt veco, labo teicienu “pasaki man, kas ir tavs draugs un es pateikšu, kas esi tu”. Dvīņi reti kad otram cilvēkam, pat savam draugam, acīs saka savu patieso viedokli, toties kritizēt, aprunāt un pat sodīt viņiem patīk ļoti. Tiesa, jau aiz muguras. Tā ir ļoti nejauka Dvīņu rakstura īpašība.

Auns

Auni atšķirībā no citām šeit pieminētajām horoskopa zīmēm daudz nerunā, tomēr svēti tic viedoklim, ka jebkurš cits viedoklis, kas ir atšķirīgs no viņu viedokļa, nav pareizs. Šie cilvēki ir ietiepīgi un paredz, ka itin visās situācijās viņiem ir taisnība. Un, ja kāds viņiem nepiekrīt, tad tieši viņš kļūdās. Un par to jau Auns ir gatavs padiskutēt!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 25. līdz 31.maijam
Nedēļa
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tu zini, ko vēlies un kā to iegūt! Horoskopi 25.maijam
Nedēļa
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Nedēļas sākumā būs daudz enerģijas! Horoskopi no 25. līdz 31. maijam
24. Maijs, 2020

Lasītākie

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
“Jaunais īpašnieks apliks sētu, arhitektūras piemineklis tur stāvēs neredzams!” Biedrība lūdz glābt Anniņmuižu
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Spļāviens sejā nacionālai pašapziņai,” Dzintars naudu krievu medijiem salīdzina ar terorisma finansēšanu
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Gobzems satrakojies. Čalim jumts aizbraucis. Kokaīnu sašņaucies. Kā Saeimas parkets viņu vēl nes! 2
2 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nebūs viesstrādnieku, raža sapūs uz lauka!” Kāpēc latvieši negrib mēnesī nopelnīt 1000 eiro? 24
6 stundas
LE
LETA
Veselam
Pagājušajā diennaktī Latvijā nav atklāts neviens jauns Covid-19 inficētais
5 stundas