Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Šorīt apledojuma dēļ vietām Latvijā apgrūtināta braukšana0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Šorīt apledojuma dēļ vietām Latvijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, liecina VAS “Latvijas valsts ceļi” (LVC) apkopotā operatīvā informācija.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 75 “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Daugavpils šosejas posmā no Lielvārdes līdz Pāterniekiem, Jelgavas šosejas posmā no Jelgavas līdz Meitenei, Liepājas šosejas posmā no Kalnciema līdz Apšupes krustojumam, Ventspils šosejas posmā no Strazdes līdz Ventspilij, Rēzeknes šosejas posmā no Jēkabpils līdz Rēzeknei, Grebņeva – Medumi šosejas visa maršruta garumā, kā arī uz Kokneses šosejas posmā no Skrīveru pagrieziena līdz Koknesei.

Saistītie raksti

Tikmēr uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Aizkraukles, Cēsu, Daugavpils, Jelgavas, Jēkabpils, Krāslavas, Kuldīgas, Madonas, Preiļu, Rēzeknes un Talsu apkārtnē.

Autovadītāji tiek aicināti braukt uzmanīgi, izvēloties ceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, ievērojot piesardzīgu distanci un atceroties, ka braukšanas apstākļi var mainīties ļoti strauji, turklāt uz ceļiem var veidoties grūti pamanāma atkala.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.