Foto: AFP/Scanpix/LETA

Putina atriebība: Spānijā nošauts Krievijas pilots, kurš bija pārbēdzis uz Ukrainu 64

Pievieno LA.LV

Krievijas helikoptera pilots, kurš pirms pusgada pārbēga uz Ukrainu, ir atrasts nošauts Spānijā, pirmdien paziņoja Ukrainas militārā izlūkdienesta preses sekretārs Andrijs Jusovs.

Horoskopi no 27. aprīļa līdz 3. maijam. Šonedēļ īpaši svarīgi būs saudzēt savus spēkus un neuzņemties citu cilvēku problēmu risināšanu
Kokteilis
Liktenīga tikšanās tuvojas: šīs divas zodiaka zīmes drīz satiks cilvēku, kurš mainīs viņu dzīvi
VIDEO. Liesmas redzamas pat 10 kilometru attālumā! Ukraiņu droni trāpījuši vienai no lielākajām krievu naftas rūpnīcām
Lasīt citas ziņas

Viņš nesniedza sīkākas ziņas par pilota nāves apstākļiem.

Saskaņā ar mediju ziņām pilots nāves brīdī atradās Spānijā.

CITI ŠOBRĪD LASA
Viņu atrada nošautu pēc tam, kad pilotam Spānijā pievienojās viņa bijusī draudzene, ziņoja Ukrainas medijs “Ukrainska Pravda”.

Pilots pērnā gada augustā ar pilnīgi aprīkotu armijas helikopteru “Mi-8” aizlidoja no Krievijas uz Ukrainu. Pēc nolaišanās Ukrainas kara lidlaukā abi pārējie apkalpes locekļi tika nošauti bēgot, ziņoja Ukrainas avoti.

Pilots, kurš bija Krievijas pilsonis, saņēma no Kijivas apmēram 496 000 ASV dolāru ekvivalentu atlīdzību par pārbēgšanu un helikoptera nogādāšanu Ukrainas armijai.

Krievijas valsts televīzija rudenī ziņoja, ka Krievijas slepenais dienests saņēmis pavēli nogalināt šo vīrieti, kuru Maskava uzskata par nodevēju.

Ukraina, kas kopš 2022.gada februāra cīnās pret Krievijas pilna apjoma iebrukumu, tā paša gada aprīlī noteica atlīdzību par funkcionējoša Krievijas militārā aprīkojuma nodošanu Kijivai. Krievu pārbēdzejiem, kas nodotu kaujas lidaparātus, tika piedāvāta atlīdzība līdz vairāk nekā 990 000 dolāru.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.