Krievi lielās, ka kāds ukraiņu pilots nodevis viņiem savu lidmašīnu. Rajevs skaidro, vai tā ir patiesība 118

No Krievijas puses izskanējis skaļš paziņojums, ka kāds ukraiņu pilots ar SU-27 lidmašīnu ir pārlidojis no Ukrainas uz Krieviju. Militārais eksperts Igors Rajevs TV24 raidījumā “Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu” skaidro, vai tā ir patiesība.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
ĀTRAIS TESTS. Ko ieraudzīji pirmo – jaunu dāmu vai padzīvojušu kungu? Aplūko zīmējumu un uzzini par sevi ko jaunu!
Lasīt citas ziņas

“Pagaidām es tā arī neieraudzīju nevienu apstiprinājumu, ka tas patiešām ir noticis, jo ukraiņu portāli pilnībā noliedz šādu faktu,” viņš atzīst.

Eksperts skaidro, ka, piemēram, ukraiņi nevar nolikt rindā visas SU-27 lidmašīnas, lai pierādītu, ka tās visas ir uz vietas, taču krievi gan var parādīt savā lidlaukā to lidmašīnu, kas ir pārlidojusi no Ukrainas uz Krieviju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat viņi var parādīt arī pilotu, kas to ir veicis, jo slēpt tā pilota identitāti neesot nekādas jēgas: “Ja tas ir noticis, tad Ukraina zina tā pilota vārdu un uzvārdu, tāpēc slēpt viņu nav nekādas jēgas. Tāpēc krieviem pierādīt to, ka tas ir noticis, ir ārkārtīgi vienkārši. Pagaidām tas vēl nav noticis. Tas mani vedina uz domu, ka tas ir “feiks”.”

Jau vēstīts, ka krievu pilots Maksims Kuzminovs augusta sākumā Ukrainā nogādāja un tai nodeva Krievijas helikopteru “Mi-8”, saņemot par to 500 000 ASV dolāru lielu atlīdzību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.