Kokteilis
Dzīvo

Spēcīgs amulets pret ļaunumu kopš senseniem laikiem: to var izveidot pats0

Foto: Unsplash

Kopš laiku laikiem cilvēki ir meklējuši veidus, kā sevi aizsargāt, un aizrāvušies ar dažādu talismanu un amuletu izgatavošanu, kas pasargātu no negatīvās enerģētikas, neveiksmēm vai, tieši otrādi, piesaistītu veiksmi, mīlestību, prieku vai jebko, kas, pēc valkātāja domām, viņam nepieciešams.

Talismans var būt jebkurš priekšmets, kuru cilvēks saista ar kādu noteiktu īpašību, – tas veic aizsardzības vai piesaistes funkciju. Pamatojoties uz kādu sev nozīmīgu leģendu, tu izvēlies priekšmetu, piešķir tam enerģētisku vērtību, un, re – tas kļūst par talismanu, strādā kā motivējošs līdzeklis, kam tu notici un velti savu enerģiju. Un tādējādi piesaista kādas konkrētas lietas, situācijas vai apstākļus, kurus esi vēlējusies! Talismanu tikpat labi var izgatavot mājās pašas spēkiem (blakus skati recepti). Populārākie ir aizsardzības motīvi – pret ļauniem vārdiem vai domām, pret graujošu enerģētisko iedarbību jeb tā saukto ļauno aci.

Mazai atkāpei – kāpēc tā notiek, ka dažkārt saņemam šādu ne-pozitīvu enerģijas triecienu? Iemesls var būt gan apzināts, gan – pat biežāk – neapzināts, kad līdzcilvēks nemaz nenojauš, kāds ir viņa vārda vai domu spēks. Un tā šis negatīvisms pielīp pat bez apzināta iemesla… Liela grupa cilvēku, no kuriem nepieciešama aizsardzība, ir tā dēvētie enerģiju vampīri – tur varam runāt par enerģijas piesavināšanos, tā teikt, izdzīvošanas nolūkos, manipulējot, paslēpjot īsto iemeslu aiz šķietami nekaitīgas darbības, vai pat ļoti atklāti, kad saprotam – kāds ir uz mums uzsēdies. Taču negatīvai enerģijai ir tendence pielipt un uzkrāties ne tikai mūsos, bet arī telpās, kurās uzturamies, vai, piemēram, apģērbā, ko valkājam.

Savukārt, ja runājam par amuletu, tas jau ir sarežģītāks priekšmets: tas vienmēr tiek veidots konkrētam cilvēkam un ar konkrētu uzdevumu. Arī visi materiāli, no kā tiek gatavots amulets, ir piemeklēti vai izvēlēti konkrēti šim mērķim. Varētu teikt, ka amuletu gatavo līdzīgi kā ēdienu – pēc receptes. Tieši tāpat tiek ievērots arī laiks, un visbiežāk tiek ievērots Mēness ritums, piemēram, amuletu gatavo Pilnmēnesī vai aptumsuma laikā. Retāk, taču reizēm ņem vērā arī Saules ritumu.

Amuletu gatavošanai noteikumi vai tradīcijas tiek nodotas no paaudzes paaudzē. Šeit gan esam uzmanīgi ar amuletiem, kurus nodod valkāšanai arī no paaudzes paaudzē, jo, kā jau minēts iepriekš, tie tikuši gatavoti konkrētam cilvēkam un uzkrājuši gan labo, gan slikto enerģiju, kas var ietekmēt jaunā saimnieka likteni. Piemēram, Nameja gredzens, baznīcu krustiņi vai ikonas saistās ar nacionālo kultūru vai masu ticību šiem priekšmetiem. Tie strādā tikmēr, kamēr tiek uzturēts šis ticības un enerģijas lauks. Taču sīkāk šai grupai šoreiz nepieskarsimies.

Pēc tam, kad ir izvēlēti izejmateriāli, amuletu programmē jeb vārdo – ar konkrētiem skaitāmvārdiem tam piešķir īpašo vibrāciju. Un tad, ja vien nav nepieciešamas citas papildu darbības, tas ir gatavs nēsāšanai.

Talismanu drīkst rādīt publiski un darīt redzamu citiem, bet amulets tiek apslēpts, un par tā esamību zina tikai tā saimnieks.

Gan talismans, gan amulets strādās, ja vien mēs tiem ticēsim. Šī arī ir atbilde, kāpēc par dārgu naudu iegādāts amulets nezin kāpēc nestrādā un veic tikai dekoratīvu funkciju. Ticība, kā arī talismana vai amuleta uzlāde ar saimnieka enerģiju to padara par aktīvu un darbīgu priekšmetu.

Kā izveidot aizsargu?


Šoreiz kā aizsardzības talismanu veidosim no skata ļoti vienkāršu aizsargu, kura sastāvdaļas pieejamas droši vien jebkurā mājā – sāls.

Sālim piemīt neticama spēja uzsūkt slikto.  Šo īpašo spēju nosaka sāls kristāliskā struktūra, kas ļauj uzņemt enerģiju un vai nu novadīt tālāk, vai izmainīt.

Ar sāls palīdzību var attīrīt ne tikai telpas vai priekšmetus, bet arī pats sevi, savu auru. Attiecīgi sāli kā aizsardzības talismanu var izmantot ne tikai mājās, bet arī ārpus tās.

Maisiņā ievieto visas sastāvdaļas un, turot to starp plaukstām, 7 reizes skaita vārdojumu:

“Ļaunums mani neskars, garām aizsteigsies. Kamēr aizsardzību nēsāšu, jebkuru bēdu atvairīšu.”

Šādu maisiņu vari nēsāt sev līdzi, lai neviens nespētu enerģētiski kaitēt, kā arī var izvietot savā mājoklī virs ārdurvīm un zem palodzēm.

Ņem vērā!

Saistītie raksti

Jebkurš aizsardzības amulets, kur izmantots sāls, ik pa laikam jāatjauno. Pavēro – sāls no uzkrātās enerģijas var mainīt krāsu un konsistenci! Tādā gadījumā to vajadzētu nolaist kanalizācijā vai uzmanīgi aprakt kādā klajā vietā.

  • mazs maisiņš (to var iegādāties vai – vēl labāk – sašūt)
  • sāls
  • sauss vērmeles zariņš
  • pīlādžu ogu ķekars (var būt arī kaltētas)
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 skarbas patiesības par mīlestību: visi to zina, bet neviens negrib atzīt
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Lauma, Ilvars un Halina
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Keita Midltone rupji pārkāpusi karalisko protokolu, bet tas palicis nepamanīts!
1 diena

Lasītākie

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Laukos
“Zemes cenas pieaug.” “Altum” vadītājs Bērziņš intervijā arī atklāj, ka koronavīruss nav mazinājis interesi par zemi
Intervija 8 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Eiropas Komisija apstiprinājusi 250 miljonu eiro ieguldīšanu “airBaltic” kapitālā
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Levits darbojas tik pasīvi, lai nesašūpotu valdību. Profesore Kreituse par prezidenta darbu gada griezumā 1
6 stundas
LL
Lato Lapsa
Latvijā
Kā VID izbeidz no sabiedrības acīm slēpto kriminālprocesu pret “savu” degvielas zagli 5
13 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Diktators, kurš kļūst smieklīgs, vairs nav bīstams. Viņa dienas ir skaitītas
5 stundas