Foto-LETA

Spiningotāji Alūksnes ezerā sacentīsies par lielākajiem lomiem 0

Pievieno LA.LV

Alūksnes ezerā sestdien, 7.jūnijā, notiks spiningošanas sacensības “Alūksnes vasaras “plēsējs” 2014”, kurās par lielākajiem lomiem aicināti sacensties spiningošanas cienītāji no visas Latvijas, informē Alūksnes novada pašvaldībā.

Veselam
Onkologs nosauc lietas, kas var palielināt vēža risku: dažas no tām atrodamas gandrīz katrā virtuvē
Veselam
saprast, ka tuvojas infarkts? Pazīmes, kuras nedrīkst norakstīt uz stresu, nogurumu vai kuņģi
Ukraiņi iesaka krieviem bēgt no Krievijas: Peskova vārdi liek izdarīt satraucošus secinājumus 3
Lasīt citas ziņas

Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “ALJA” rīkotajām sacensībām spiningotāji varēs reģistrēties sacensību dienā no plkst.5.30 līdz 6.30 Ziemera pagasta “Jaunsētās”, bet sacensības sāksies plkst.6.45.

Spiningotāji par labākajiem lomiem sacentīsies komandu konkurencē, komandā startējot diviem dalībniekiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sacensību dalībniekiem vecumā no 16 līdz 65 gadiem, izņemot invalīdus, būs jāuzrāda derīga makšķerēšanas karte, bet visiem sacensību dalībniekiem jāuzrāda arī derīga makšķerēšanas licence Alūksnes ezerā.

Gan licences, gan makšķerēšanas kartes varēs iegādāties arī reģistrācijas vietā. Komandas dalības maksa sacensībās ir 20 eiro, bet, ja viens no komandas dalībniekiem ir jaunāks par 16 gadiem, tad tikai 10 eiro.

Sacensību nolikums pieejams “www.aluksne.lv” sadaļā “Sporta ziņas”.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.