Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Pexels.com

Stāda kartupeļus, sīpolus, sēj un stāda vasaras puķes. Kas darāms dārzā no 20. līdz 27. maijam 2

Ielūkojamies Mēness kalendārā. Kādiem dārza darbiem laiks labvēlīgs – kad stādīt, kad ravēt, kad ražu vākt? Bet kad dārzu labāk netraucēt?

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
Kokteilis
Ukrainu no kara izglābs sieviete! Slavens astrologs paziņo viņas vārdu 2
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

20.–21.05. Sakņu dienas. Apstrādā un mēslo augsni. Stāda kartupeļus, sīpolus, vasaras ķiplokus, topinambūrus, sakņu seleriju. Sēj bietes, burkānus, redīsus, kāļus, rāceņus, turnepšus.

22.–23.05. (rīta puse). Ziedu dienas. Sēj un stāda vasaras puķes, to skaitā gladiolas, dālijas, kannas, bego-nijas. Dala un pārstāda ziemcietes, kā arī pastā-vīgā vietā košumkrūmus no konteineriem. Sēj nektāraugus. Pārstāda ziedošos telpaugus. Vāc tējām pavasara ziedus. Pļauj zālienus.

CITI ŠOBRĪD LASA

23. (no pusdienas)–25.05. (līdz pēcpusdienai). Lapu dienas. Sēj lapu dārzeņus un zālājus. Stāda kāpostus, puravus, sīpolus lokiem. Dala, pārstāda un stāda hostas, dekoratīvās stiebrzāles un citus krāšņumaugus, kokus un krūmus no konteineriem. Pārstāda telpaugus. Laista.

26.–27.05. Augļu dienas. Sēj zirņus, pupas, pupiņas, ķirbjus, gurķus, kabačus. Stāda zemenes. Novāc rabarberu kātus pārstrādei.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.