Latvieši 4. maijā dižojas un lepojas ar saviem skaistajiem tautastērpiem

Staķis: Brīvība nekad nav par brīvu, un par to vienmēr vērts iestāties 0

Brīvība nekad nav par brīvu, un brīvība vienmēr būs tā vērta, lai par to iestātos, pārliecināts Rīgas mērs Mārtiņš Staķis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Uzrunā Latvijas Neatkarības atjaunošanas deklarācijas pieņemšanas svētku dienā Staķis uzsver, ka “brīvība nekad nav par brīvu”, ka Latvijai izcīnīja mūsu drosmīgie varoņi. Brīvība vienmēr būs tā vērta, lai par to iestātos, un pašlaik arī redzam, ka Ukraina cīnās kā lauvas, “jo tic sev, valstij un brīvībai”.

Staķis augstu novērtēja brīvajā Latvijā izaugušo – mūziķa Ralfa Eilanda, ārstes Danas Isarovas, piegāžu Ukrainas aizsardzībai organizētāja Reiņa Pozņaka un citu cilvēku – organizētās atbalsta akcijas Ukrainai. Rīgas domes priekšsēdētājs atzīmēja arī Sandras Orlovskas ieguldījumu, kura kopā ar citiem ar entuziasmu brīvprātīgi strādā atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem. Viņi šādi rīkojas, jo ir “brīvi cilvēki, kuri vēlas palīdzēt citiem brīviem cilvēkiem”.

CITI ŠOBRĪD LASA
Cilvēki svinīgi noliek ziedus pie Brīvības pieminekļa


Politiķis uzsver, ka šādu cilvēku veidotas demokrātijas viena ar otru nekaro. Sveicot Latvijas neatkarības atjaunošanas svētkos, Staķis akcentē, ka Ukrainā un ukraiņos atpazīstam paši sevi, tāpēc arī vēlamies palīdzēt viņiem nosargāt brīvību.

Kā ziņots, šodien Latvijā un citviet pasaulē tiek svinēta Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas deklarācijas pieņemšanas 32.gadadiena.

1990.gada 4.maijā 138 no 201 Augstākās padomes deputāta pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”.

SAISTĪTIE RAKSTI