Foto-Valdis Semjonovs

Svētdien glābēji divas reizes devušies meklēt mežā nomaldījušos cilvēkus 0

Aizvadītās diennakts laikā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki divas reizes devušies palīgā cilvēkiem, kuri bija apmaldījušies mežā, aģentūra BNS uzzināja VUGD.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Ko ēst, lai uzņemtu D vitamīnu bez uztura bagātinātājiem? Speciālisti iesaka piecus visefektīvākos produktus
Kokteilis
FOTO. Grezni! Izsolē par 346 tūkstošu sākuma cenu nonācis bijušais Maijas Rozītes un Kaspara Krištopana dzīvoklis 86
Kokteilis
Numerologs atklāj, cik laulību jums paredzējis liktenis, balstoties uz jūsu dzimšanas datumu 7
Lasīt citas ziņas

Glābēji svētdien devušies uz izsaukumu Rīgā, Jaunciemā, kur bija apmaldījies viens cilvēks. Tomēr nelaimē nokļuvušais bija spējis no meža iziet vēl pirms VUGD darbinieku ierašanās. Savukārt plkst.19.12 VUGD saņēma informāciju, ka Daugavpils novada Līksnas pagastā apmaldījušies divi cilvēki – vīrietis un sieviete. Glābēji viņiem palīdzējuši izkļūt no meža, izmantojot skaņas signālus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 31 notikumu, no kuriem 11 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 16 – ar glābšanas darbiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.