Svētku ballītei – filigrāni zīmējumi uz acu plakstiņiem 0

Tuvojas jautrās Jaungada ballītes – kāpēc gan uz kādu no tām nemēģināt sekot Izraēlas grima mākslinieces Talas Pelegas padomiem?

Vēl viena valsts bez lieka trokšņa gatavojas “pārņemt” daļu Ukrainas teritoriju: eksperta rokās nonākusi ekskluzīva informācija
“Kārtējā ņirgāšanās!” Latviešus nokaitina Siliņas ieteikums naudas taupīšanā
Kokteilis
Ideālais vīrietis pēc zodiaka zīmes: kurš ir pirmajā vietā?
Lasīt citas ziņas

Diez vai kādu vairs iespējams pārsteigt ar dramatiski dūmakainu acu grimu vai bezgala garām Tvigijas skropstām, bet smalki izzīmēts tauriņš, kaķis vai pat trollītis Mumins patiešām izskatās iespaidīgi!

Lai īstenotu kādu no Talas vai pati savām idejām, gan būs jālūko pēc kvalitatīva grima un īpaši smalkiem laineriem. Tāpat jāņem vērā, ka visērtāk jautras actiņas radīt draudzeņu kompānijā, par galveno mākslinieci izraugoties to, kura apveltīta ar visdrošāko roku.

Attēli no Talas Pelegas bloga

CITI ŠOBRĪD LASA
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.