Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

“Swedbank” klienti varēs norēķināties ar iPhone tālruņiem, viedpulksteņiem, iPad planšetēm0

Foto: Brendan McDermid/Scanpix/LETA

“Swedbank” klientiem kļūst pieejams vēl viens mūsdienīgs un drošs norēķinu veids – “Apple Pay”. To var izmantot jebkura privātpersona, kurai ir “Swedbank” izsniegta MasterCard bezkontakta karte.

Banka novēro pastāvīgi pieaugošu interesi par dažādiem mobilo maksājumu pakalpojumiem.

Maksā ar tālruni, pulksten vai planšeti

Ar “Apple Pay” savā iPhone tālrunī, Apple Watch viedpulkstenī, iPad planšetdatorā vai Mac datorā klienti varēs veikt ātrus un ērtus pirkumus veikalos, mobilajās lietotnēs un interneta vietnēs.

“Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt plašu digitālo un mobilo pakalpojumu klāstu, un “Apple Pay” ir pasaulē jau novērtēts pakalpojums. Esam gandarīti, ka tagad varam paplašināt savu mobilo maksājumu piedāvājumu ar vēl vienu drošu un ērtu alternatīvu, kas mūsu klientiem ikdienas gaitās sniegs lielu pievienoto vērtību,” saka Vadims Frolovs, “Swedbank” Klientu servisa pārvaldes vadītājs.

Par Apple Pay

Drošība un privātums ir “Apple Pay” svarīgākās īpašības. Izmantojot kredītkarti vai debetkarti ar “Apple Pay”, reālais kartes numurs netiek glabāts ne ierīcē, ne “Apple” serveros.

Saistītie raksti

Tā vietā tiek piešķirts šifrēts un klienta ierīcē drošā veidā glabāts unikāls ierīces konta numurs. Katrs darījums tiek autorizēts ar vienreizēju unikālu dinamisko drošības kodu. Ar “iPhone” un “Apple Watch” klienti var norēķināties veikalos, restorānos, taksometros, tirdzniecības automātos un daudzviet citur.

Katrs “Apple Pay” pirkums tiek autorizēts vien ar skatienu vai pieskārienu, izmantojot “Face ID” vai “Touch ID”, vai ierīces paroli.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.