Foto: Lauris Vīksne

Tā izskatās gatavošanās konkursam SUPERNOVA 2018. Burvīgas fotogrāfijās no aizkulisēm 0

Sestdienas vakarā norisinājās otrais LTV autoru un izpildītāju konkurss “SUPERNOVA 2018” pusfināls, kurā tika noskaidroti nākamie divi finālisti, kas 24.februārī pievienosies Lienei Greifānei un Edgaram Kreilim cīņā par iespēja pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē.

Reklāma
Reklāma
“Pēc šī atgadījuma mana vēlme izmantot bezskaidru naudu palikusi vēl mazāka” – Marija dalās skumjā pieredzē, kā pēc mātes nāves neizdodas tikt pie “zārka naudas” 1
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kas biežāk nekā citi redz pravietiskus sapņus – viņiem ir īpaša saikne ar mistisko pasauli 14
TESTS. Ja vari iegūt vismaz 8 no 9 punktiem šajā asociāciju testā, vari sevi saukt par latviešu literatūras ekspertu
Lasīt citas ziņas

Tiešraides šovā, kurā par skatītāju un žūrijas simpātijām sacenšas Markus Riva, RIGA Raggae, Hypnotic, MADARA, In My Head, RITVARS un Monta, uzstāsies arī DJ Rudd un Māra Upmane-Holšteine, kā arī grupa Musiqq.

Šādi konkursa tiešajam ēteram gatavojās vadītāji un dalībnieki (aizkulišu foto autors – Lauris Vīksne):

CITI ŠOBRĪD LASA
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.