Foto: British Rowing

Talantīga britu airētāja komā pēc kritiena no kāpnēm 0

Pievieno LA.LV

Talantīgā Lielbritānijas airētāja Anna Torntone, kura ir divkārtēja pasaules U-23 čempione akadēmiskajā airēšanā pārairu divnieku sacensībās, ir komā pēc kritiena no kāpnēm, vēsta britu mediji.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Patlaban 21 gadu vecā Torntone studē ASV pilsētas Sietlā, kur arī noticis nelaimes gadījums, sportistei nenoskaidrotos apstākļos gūstot smagas galvas traumas.

Kā norādījusi Lielbritānijas akadēmiskās airēšanas jumtorganizācija “British Rowing”, tad sportiste ir smagā, bet stabilā stāvoklī, ārstiem cīnoties par viņas dzīvību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr interneta vietnē justgiving.com sākta līdzekļu vākšana, lai Torntoni varētu nogādāt dzimtenē, lai ārstēšanos viņa turpinātu mājās.

Pērn Torntone duetā ar Šarloti Hodžkinsu-Birnu pasaules čempionātā Bulgārijā ieņēma ceturto vietu pārairu divnieku sacensībās un abas uzskatīja par reālām pretendēntēm uz medaļu 2020.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.