Grupa "Citi zēni" atklāj “Vasaras mūzikas festivālu”

“Tas uzreiz pamodina!”: dziedātājs Jānis Pētersons atklāj, kāds ir viņa rīta rituāls 6

Gandrīz ikvienam, stāvot rindā savā iemīļotākajā tirdzniecības vietā vai kafejnīcā, vēl līdz pēdējam brīdim ir mākušas šaubas, kādu kafiju labāk izvēlēties. Pieturēties pie zināmām vērtībām vai ekperimentēt ar jaunām garšām? Vai šorīt labāk pamosties palīdzēs spēcīgs espresso vai pietiks ar maigu kapučīno? “Narvesen kafijas klubs” apkopojis sabiedrībā pazīstamu cilvēku kafijas dzeršanas paradumus – savā pieredzē dalās grupas “Citi zēni” solists Jānis Pētersons, influenceris, satura veidotājs Rojs Rodžers un šķēpmetēja Madara Palameika.

Reklāma
Reklāma
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Receptes
22 dažādas auksto zupu receptes karstām vasaras dienām – ar bietēm un bez, saldas un sāļas, vieglas un sātīgas
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Kafijas dzērienu sortiments ir bezgala plašs, atliek tikai atrast savām vēlmēm un noskaņojumam piemērotāko. Tomēr espresso, klasisko melno kafiju vai kafiju ar pienu popularitātē ir grūti pārspēt. Espresso cienītāji, kā galveno argumentu par labu šī dzēriena izvēlei min tā iedarbību – enerģijas trieciendevu brīžos, kad māc izteikts nogurums un vajadzīga papildu jauda ikdienas darbu paveikšanai. Espresso iecienījuši arī grupas “Citi zēni” solists Jānis Pētersons un šķēpmetēja Madara Palameika.

Dziedātājs Jānis Pētersons: “No rīta vienmēr dzeru dubulto espresso”

CITI ŠOBRĪD LASA
Grupas “Citi zēni” solists Jānis Pētersons.
Foto: LETA


Jānis Pētersons stāsta: “No rīta vienmēr dzeru dubulto espresso, tas uzreiz pamodina, jūtos enerģijas pilns un gatavs gāzt kalnus. Ap pulksten 10.00 vai 11.00 mēdzu iedzert arī kapučīno, ja jūtu, ka ķermenis prasa papildu enerģijas devu un ar dubulto espresso no rīta nav bijis gana. Kafiju ar pienu dzeru reti, jo esmu melnas un stipras kafijas cienītājs. Papildu sastāvdaļas kafijai reti pievienoju, ja kādreiz kārojas ko saldāku, pieleju nedaudz īru krēma sīrupa.”

Šķēpmetēja Madara Palameika: “Esmu iecienījusi stipru kafiju”

Madara Palameika.
Foto – Juris Kalniņš


Arī šķēpmetēja Madara Palameika ir espresso piekritēja: “Esmu iecienījusi stipru kafiju, visbiežāk no rītiem roka sniedzas pēc dubultā espresso, citreiz mēdzu dzert arī kapučīno. Tradicionālā govs piena vietā kafijai pievienoju augu valsts izcelsmes dzērienus, piemēram, auzu vai mandeļu dzērienu. Īpašu diennakts laiku, kad dzeru kafiju, man nav. Dzeru kafiju, tad kad gribu!”

Rojs Rodžers: “Turos pie pārbaudītām vērtībām”

Publicitātes foto


Melna kafija ar pienu vai ar augu valsts dzērieniem ir ļoti populāra izvēle nedaudz maigākas kafijas garšas piekritējiem, un šādam variantam priekšroku dod arī influenceris, satura veidotājs Rojs Rodžers Linkevičs. “Ar kafijas dzērieniem neeksperimentēju, turos pie pārbaudītām vērtībām. Izvēlos klasiskus kafijas dzērienus, piemēram, melnu kafiju vai kafiju ar augu valsts izcelsmes dzērienu, visbiežāk auzu . Manai kafijai ir jābūt saldai, piemēram, iegādājoties kafiju “Narvesen”, man patīk tai pievienot divus cukuriņus jeb divas cukura paciņas,” stāsta Rojs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.