Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tavas ilgas var attaisnoties! Horoskopi 17.septembrim0

Foto: pexels.com

Auns

Nevajadzētu visu atlikt un teikt – ir labi tā, kā ir. Tu vienmēr kaut ko vari mainīt. Tava uzmanība tādā veidā var iesnausties un tas nav labi!

Vērsis

Tavas ilgas pēc kaut kā var attaisnoties, pats galvenais – nekļūsti skops! Abpusējs izdevīgums bieži vien ir galvenā panākumu atslēga!

Dvīņi

Šodien tu objektīvi varēsi iedarboties uz tiem, kas tuvākajā laikā būs tavā tuvumā. Nolaižot rokas un pasakot – man ir labi tā, kā ir, galu galā, sarežģīs arī tavu dzīvi.

Vēzis

Šodien pirmajā dienas pusē pie tava apvāršņa var parādīties dzīvesvietas problēmas. Vai tu tās atrisināsi vai nē, ir atkarīgs no tā, kā tu konkrēto problēmu uztversi.

Lauva

Šodien tevi sagaida ļoti saspringta diena. Tev nāksies risināt daudzas lietas, kuras tu nevēlētos risināt. Tomēr gribi vai ne, tev tas būs jādara.

Jaunava

Diena, kad tu vari nokļūt izvēles priekšā, turklāt tādā situācijā, kurā tu to nebūsi pat paredzējis. Nesarežģī sev dzīvi un necenties to atrisināt tagad un tūlīt. Dod sev laiku un viss atrisināsies.

Svari

Pacenties savas emocijas turēt īsā pavadiņā. Tu varēsi ļoti kādam patraucēt, ja sāksi izrādīt savas jūtas tur, kur to nevajag darīt.

Skorpions

Šodien tu vari nokļūt neveiklā situācijā no juridiskā viedokļa. Tāpēc ļoti uzmanīgi raugies, ko tu paraksti un par ko vienojies. Nav gan ieteicams šodien slēgt līgumus vispār.

Strēlnieks

Labas idejas tevi šodien nepametīs, varētu pat teikt – ģeniālas! Tie cilvēki, kas tev būs blakus, arī to pamanīs un uzslavēs!

Mežāzis

Šīs dienas uzdevumi tev var likties pārāk grūti. Bet kāds var prasīt vēl palīdzēt viņam – neuzņemies tik smagu nastu. Neizdosies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev nāksies iztērēt ne mazums sava laika, lai rūpētos vai tikai izrādītu rūpes par kādu sev tuvu un mīļu cilvēku. Tomēr piekritīsi, ka dažu cilvēku dēļ to darīt vienmēr ir vērts.

Zivis

Ja tu šodien kaut ko nesaproti, nogaidi, kad tevī atgriezīsies dzīvesprieks. Tiklīdz tas būs atpakaļ pie tevis, tu spēsi visu!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.