Foto: LETA

Tehniskās apskates laikā CSDD darbinieks sabojā automašīnu – ko iesākt? 83

Madara Briede, “Praktiskais Latvietis”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Lasīt citas ziņas

“Ko darīt, ja konstatēju, ka tehniskās apskates laikā CSDD darbinieka vainas dēļ bojāta mana automašīna?,” – jautā Vilnis Rīgā.

“Ja klientam rodas pamatotas aizdomas, ka tehniskās apskates laikā bojāta automašīna inspektora nekorektas rīcības dēļ (uzsvars uz nekorektu un neuzmanības dēļ nodarītiem bojājumiem), nekavējoties jāvēršas pie tehniskās apskates stacijas vadītāja, izklāstot radušās aizdomas. Katrs gadījums tiktu individuāli izvērtēts un, ja apstiprinātos, ka bojājums radies inspektora vainas dēļ, tas ir civiltiesiskais gadījums un bojājums tiktu novērsts ar civiltiesiskās apdrošināšanas palīdzību,” paskaidro VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija pārstāvis Mārtiņš Mālmeisters.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bet, ja tehniskās apskates laikā automašīnai rodas tehniskas problēmas, kas saistītas ar tās tehnisko stāvokli, piemēram, plīst bremžu caurulīte vai rodas kādas problēmas ar dzinēju un tamlīdzīgi, tas liecina par automašīnas neatbilstīgo tehnisko stāvokli, un šādi gadījumi netiekot izskatīti kā apdrošināšanas gadījumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.