Foto: LETA

Tehniskās apskates laikā CSDD darbinieks sabojā automašīnu – ko iesākt? 0

“Ko darīt, ja konstatēju, ka tehniskās apskates laikā CSDD darbinieka vainas dēļ bojāta mana automašīna?” jautā Vilnis Rīgā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns nekad nekļūs vecs, bet vērsis rušināsies par dārzu. Kā katra zodiaka zīme dzīvo pensijas vecumā?
Kokteilis
Kas Latviju sagaida tuvāko 5 gadu laikā? Mākslīgā intelekta pareģojumā ir kāda interesanta nianse
FOTO. Rīgas centrā par 1 miljonu eiro tiek pārdots supersmalks dzīvoklis – kas to padara tik dārgu? 11
Lasīt citas ziņas

“Ja klientam rodas pamatotas aizdomas, ka tehniskās apskates laikā bojāta automašīna inspektora nekorektas rīcības dēļ (uzsvars uz nekorektu un neuzmanības dēļ nodarītiem bojājumiem), nekavējoties jāvēršas pie tehniskās apskates stacijas vadītāja, izklāstot radušās aizdomas. Katrs gadījums tiktu individuāli izvērtēts un, ja apstiprinātos, ka bojājums radies inspektora vainas dēļ, tas ir civiltiesiskais gadījums un bojājums tiktu novērsts ar civiltiesiskās apdrošināšanas palīdzību,” paskaidro VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija pārstāvis Mārtiņš Mālmeisters.

Bet, ja tehniskās apskates laikā automašīnai rodas tehniskas problēmas, kas saistītas ar tās tehnisko stāvokli, piemēram, plīst bremžu caurulīte vai rodas kādas problēmas ar dzinēju un tamlīdzīgi, tas liecina par automašīnas neatbilstīgo tehnisko stāvokli, un šādi gadījumi netiekot izskatīti kā apdrošināšanas gadījumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.