Teologs Simanovičs: “Arī Vecajā Eiropā vide nav neitrāla! Tur ir pilns ar ietekmes aģentiem” 60

“Arī Vecajā Eiropā tā vide nav neitrāla! Arī tā vide ir pilna ar propagandu, arī tur ir pilns ar ietekmes aģentiem,” tā TV24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?” izteicās teologs Kaspars Simanovičs, diskutējot raidījumā ar vārda brīvības jautājumiem, propagandu un informāciju masu medijos kā Latvijā, tā Eiropā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Putins brīdina NATO dalībvalstis Eiropā nespēlēties ar uguni 58
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
Lasīt citas ziņas

“Arī tur tiek mērīts noskaņojums, momentā tiek ģenerētas ziņas un izdarīts spiediens, lai uzšūpotu emocijas un tā tālāk. Lūk, ja mēs gribētu runāt par vārda brīvību, tad jāskatās, kāds instrumentārijs tiek darbināts? Kādas shēmas tiek darbinātas, lai ietekmētu parastā vēlētāja viedokli, noskaņojumu un tā tālāk? Jo tur darīs visu iespējamo, lai noskaņotu negatīvi,” komentēja teologs Simanovičs, diskutējot par vidi un informatīvo telpu Vecajā Eiropā.

Simanovičs turpināja teikt: “Ja jau tā vide būtu neitrāla, un viņš vienkārši klausītos savos politiķos, tad varbūt viņš ieskatītos tur savā makā, paskatītos uz saviem kaimiņiem, paklausītos savu politiķi… Viņam būtu viena veida secinājumi, bet viņu jau tur masē arī pa visiem iespējamajiem citiem kanāliem!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Pilnu TV24 raidījumu “Kur tas suns aprakts?” variet skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.