Kokteilis
Testi

TESTS: dažu sekunžu laikā tu uzzināsi par sevi vairāk, nekā zini tu pats0

Foto: ekrānuzņēmums no Esotericblog

Šis vienkāršais tests ar ģeometriskām figūrām atklās par tevi daudz vairāk, nekā to, iespējams, zini tu pats.

Izvēlies figūru, kas tev visvairāk patīk! Taču ilgi nedomā, izvēlei ir jābūt spontānai!

1. Aplis

Ja tu izvēlējies apli, tu esi cilvēks, kas komfortabli jūtas šaurā cilvēku lokā. Tev patīk ģimenes un draugu pusdienas, bet nepatīk ballītes, kurās ir daudz nepazīstamu cilvēku. Tev nepatīk atrasties arī pārāk lielās telpās – piemēram, lielveikalos.

2. Pusmēness

Tu esi 100% romantiķis. Tevi vilina viss noslēpumainais un mistiskais. Tev patīk ieklausīties savā intuīcijā un tu tai uzticies. Tevi biedē impulsīvi cilvēki, bet skaļi smiekli un bļaušana tevī izraisa diskomfortu.

3. Bezgalības zīme

Tu esi sapņotājs. Tevi interesē sava un citu cilvēku iekšējā pasaule. Tev piemīt daudz dažādu fobiju un baiļu, kas ir saistītas ar apkārtējo pasauli. Īpaši bail tev ir no nāves. Tev ļoti svarīgi ir uzturēt sevi labā fiziskajā formā. Tu bieži vien pārlieku daudz uztraucies par to, ka kādreiz novecosi.

4. Trijstūris

Tev piemīt analītisks prāts un loģiska dzīves uztvere. Tu vienmēr paļaujies uz savu intelektu. Tu esi novators, un cilvēkiem patīk tevī ieklausīties. Tevi biedē nezināmais, ļaunums sevī un citos cilvēkos. Tu cilvēkos iemīlies viņu prāta, ne izskata dēļ.

5. Spirāle

Saistītie raksti

Tu lieliski orientējies savā haosā, turklāt tas attiecas ne tikai uz tavu domāšanu, bet arī reālo dzīvi. Tu esi ļoti radošs cilvēks, pret lietām izturies radoši un esi ļoti labsirdīgs. Tu viegli iepazīsties ar citiem cilvēkiem, taču esi ļoti uzmanīgs ar tiem cilvēkiem, kas tevi varētu nodot, tāpēc īstu draugu tev ir maz.

6. Kvadrāts

Tev piemīt racionāls prāts un loģika. Tu esi pilnīgs pretstats spirālei. Visas savas iegribas, emocijas un pat bailes tu stingri kontrolē. Tu netici liktenim vai tā pavērsieniem, jo zini, ka savu dzīvi plāno un realizē tu pats. Un neviens nespēj izjaukt tavus plānus. Tu draudzējies ar tiem, kas domā līdzīgi tev un piekrīt taviem uzskatiem. Tu nevari ciest vieglprātīgus un gaisīgus cilvēkus.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.