TESTS. Izvēlies aprocīti un uzzini daudz ko jaunu par sevi! 0

Katrai sievietei patīk rotaslietas! Kas gan var būt skaistāks par koptu sievietes rociņu? Aproci mēs izvēlamies atbilstīgi savam stilam un noskaņojumam. Izrādās, tās izvēle var daudz pateikt par mūsu personību!
Testiņš vienkāršs – izvēlies rokassprādzi, kas pirmā piesaista uzmanību un lasi, ko tas varētu nozīmēt…

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

1. Tu esi sieviete ar lielām ambīcijām, gatava cīnīties par savām vēlmēm.
Mērķtiecība ir tavs otrais es. Tava prioritāte dzīvē – sekot savām vēlmēm un mērķiem. Ja tev kaut kas jāsasniedz, tu uz veiksmes altāra liksi praktiski jebkuru upuri. Ja tev ir bērni, tu viņu dēļ ziedosi arī mīlestību pret vīrieti.

2. Tavā dzīvē lielākā vērtība ir draugi.
Tu esi sieviete, kurai draudzība nav tukša skaņa. Tu vienmēr esi gatava sniegt palīdzīgu roku saviem draugiem, bet grūtā brīdī esi īsts glābšanas riņķis! Tu neizturies augstprātīgi pret cilvēkiem, kas visas problēmas nevar atrisināt saviem spēkiem un uztver saprotoši, ka tas, kurš nokļuvis nelaimē, lūdzu palīdzību citiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

3. Paškontrole – pirmajā vietā
Tu esi samērā noslēgta personība un necenties izrādīt savu dvēseli visai pasaulei. Jaunībā esi apdedzinājusies, uzticēdamās, un tagad tu… Tu svešiniekus esi radusi turēt drošā attālumā, bet tie, kuri kļuva tuvāki, pirms tam izgāja pamatīgas ugunskristības un “pārbaudi ar kauju”.

4. Tavas labākās īpašības – atklātība, godīgums un gādīgums.
Jā, jā, tu esi no tiem cilvēkiem, kuri nespēj dzīvot bez rūpēm par apkārtējiem cilvēkiem. Turklāt tu esi apbrīnojami atklāta un savos nodomos sirsnīga sieviete, kuru draugi, radinieki un pat nejauši paziņas, kā likums, uzskata par īstu saulīti.

5. Tu esi perfekcioniste, tev patīk, lai viss būtu ideāli
Tu tiecies pēc tā, lai viss noritētu gludi, bez kņadas un haosa. Tavs sapnis – pilnība itin visā. Tu esi apbrīnojama patstāvīgs un pašpietiekams cilvēks, kurš pieradis rūpēties par sevi bez citu palīdzības. Tev arī raksturīga piesardzība un apdomīgums, kas grūtos brīžos ļoti palīdz. No otras puses, tu labprāt pārliec atbildības nastu uz spēcīgiem vīrieša plēciem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.